Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy főiskolai csoporttárs még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy főiskolai csoporttárs még házinyúlnak minősül? Gondolok itt egy 30-40 fős csoportra. Néhány csoporttársam szerint egy főiskolán már nem annyira. Amúgy 20 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Foiskolán már nem nagyon. Nem kell a kozelébe lenned minden nap, ki tudok kerulni ha kell. Szoval hajrá gyere ossze vele és ha ne tán nem kivánatos személyek lennétek egymásnak konnye ki tudok kerulni. Én jártam osztálytarsammal kozép iskolába és miutan szét mentunk akkor se volt gáz menni suliba!!!Pedig elottem ult :-) Meg azért még egy párszor ossze jotttunk szakitás utan! Szoval van jo oldala is!
2009. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem nem. mondjuk én biztos nem jönnék össze olyannal, akivel 1 suliba járok, de próbálkozni lehet.

viszont sztem csak akkor kérdezz rá, ha biztos vagy a dologban, mert nagyon gáz úgy pofára esni, hogy utána 30-40 ember röhög rajtad...

2009. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyetemen, főiskolán már belterjességről beszélnek :D:D:D

Vicc volt.

Amúgy szerintem nem az. Ismerek olyat akik csoptársak voltak, azért mentek szét, mert hiányzott nekik a magány, másik ugyanilyen pár meg pont azért van együtt, mertmindig együtt lehetnek

2009. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy, mert kb egy félévet lesztek egy csoportban és kész. A köveztkező tantárgyfelvételnél lehet teljesen más csoportba kerültök. Ez ne tartson vissza!:)

Petranova

2009. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah, ebben igaza van az utolsónak. ha szakítotok, akkor a következő félévben egyszerűen egy másik csoportba veszed fel az órát, nem oda ahol ő van. csak imádkozz, hogy nehogy már csak abban a csoportban legyen hely, ahol ő is van.
2009. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)
2009. jan. 11. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kell egyszerre a szakításra gondolni?

A párommal három éve vagyunk együtt, idén érettségiztünk, jövő hónapban esküvő. Hét évig voltunk osztálytársak.

Baba a pociban, de még nem tudja.... :)

Ha olyan kapcsolatot szeretnél, amiben sokat vagytok együtt, vágj bele!

2010. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez csak olyan szakon gond, ahol állandóan egymást kell néznetek...és fix órarend van.pl. osztatlan tanári...
2016. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!