Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek az olasz pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Milyenek az olasz pasik?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom, hogy kiköltözöm Olaszországba, mert most adódott egy iyen lehetőségem, de ez hosszú távra szólna, szóval figyelembe kell venni, hogy milyenek ott a fériak. Átlagban milyen a személyiségük, milyen magasak, hogy viszonyulnak a külföldi nőkhöz? :)
2012. aug. 18. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak olasz ismerőseim, és nagyon kedvesek.

Vannak magasak-alacsonyak-helyesek egyarànt.

Nagyon vendègszeretőek.

2012. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lazák, nem sietnek sehová.:) Élvezik az életet, ugyebár a "dolce vita".:)) Imádnak csábítani, bókolni.:D És imádják a magyar nőket.;)
2012. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok! :)
2012. aug. 18. 21:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam róluk hogy elég családcentrikusak, konzervatívak ilyen téren, főleg dél-olaszországban. Ehhez kapcsolódik az a bizonyos "Mamma-kultusz" is, hogy a fiú anyukája úgymond az úr a házban, az ő szava szent, még a párválasztásba is beleszólhat. De tudomásom szerint ennyire szigorúan már tényleg csak bizonyos déli régiókban veszik ezt a dolgot, az észak-olaszok teljesen másak, hasonlóak a többi nyugati nemzethez. Kinézetre is, délen inkább ez a klasszikus mediterrán sötét haj-szem-bőr típus, északon meg normál europid kinézetűek.
2012. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlót már én is olvastam valahol, de meg is feledkeztem róla. :D Köszi a választ, ahova én mennék, az Észak-Olazország. :)
2012. aug. 18. 21:35
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ápolatlanok
2012. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hangosak. Viccesek. Szeretnek az utcán ordibálni! :D De én az ilyeneket szeretem. Mellettük halknak számítok! :)
2012. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!