Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vágódjak be a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágódjak be a lányoknál?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a tipikus rossz fiú. Nem cigizek és jók a jegyeim.
2012. aug. 19. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ajánlom, hogy márvány járólapon lépj rá egy érettebb szilvára, sima talpú papucsban. Tuti bevágódsz. Nyakkal tompítsd! ;)
2012. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jók a jegyeim :)

Ez LOL :)


szóval suli?

2012. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Nem cigizek és jók a jegyeim."


Esélytelenvagy a korosztályodban XD

2012. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
úgy vágódj be ,hogy ne vágódj ki....
2012. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, legyél gazdag, és próbálj rosszfiú lenni! A jegyeiden azért ne ronts, de ne is dicsekedj velük!
2012. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Csak jól kell kinézned és már nyert ügyed van.
2012. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 walk w1th mee ***** válasza:
"nem cigizek és jók a jegyeim"
2012. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne legyél ilyen sablonos, amilyen most vagy... csak jobb lehet.
2012. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jó, hogy jók a jegyeid, és pluszpont, hogy nem cigizel. Manapság mondjuk ez nem divat, de még van aki értékeli. :D Egyébként meg lánytól függ. Mindegyiknek nem tudsz tetszeni. Pl. az én ideálomtól a legtöbb lány a falra mászna, ami meg mostanság a legtöbb lánynak tetszik attól meg én akadok ki. :D

Szóval ami igazából fontos, hogy ne legyél nyúlbéla, merjél kezdeményezni. A többi meg majd később eldől. :D


16L

2012. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóval normális vagy. Normális lányoknak fogsz tetszeni .Ha nem az az ideálod legyél keményebb.

-Kezdj valami sportba.

-legyél ott a bulikon.

-ne a sarokban ücsörögj.

-ne legyél szótlan.

-Ha mindenkivel bunkó vagy ,csak szíved választottjával nem érzi ,hogy különleges.


Ha ezeket nagyjából betartod és nem vagy túl ronda rendben leszel. A pénz meg csak a ribancoknak fontos !

2012. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!