Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, nem érdemes egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, nem érdemes egy átlagos (? ) külsejű, egyszerű srácnak próbáloznia szép lányoknál?

Figyelt kérdés
Szeretnék aludni vele vagy csak az ölembe ültetném, megölelném, megpuszilnám, folyton szeretgetném, de úgy, hogy ő hagyná ezt. Tudom szánalmas, de már nagyon hiányzik egy lány az életemből, de nem tudnám akárkivel elképzelni, kellene az is, hogy jellemre szimptikus legyen. Most épp nincs ilyen lány, de ha találnék akkor szívesen foglalkoznék vele többet is, szeretgetném, nem kell viszonoznia sem, csak úgy szeretném megölelgetni is már, vagy közel érezni magamhoz végre. De gondolom a szép lányok nem erre vágynak, vagy, ha igen is, akkor valami szuperpasitól és nem egy aranyosnak mondott sráctól, aki nem valami nagy szám külsőre és az alfától olyan messze áll, mint az omega.

2012. aug. 8. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Átlagos-átlagossal

szép-széppel

ragozzam még?

2012. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Így látatlanba nem lehet megítélni, hogy te mit értesz átlagos külső alatt.

Az is lehet, hogy valaki helyesnek tart, egy másik pedig rondának.

2012. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha pénzed van, tök mindegy hogy nézel ki.
2012. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Megkérdezném, hogy mi a kérdés, de nem érdekel.
2012. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Átlagos azért kérdőjeles, mert egyes lányok szerint ronda vagyok, míg másoknak a helyes srác kategória. Van olyan, aki azt mondta legrosszabb esetben is átlagos vagyok. Bonyolult megítélnem mi vagyok, de én magamat rondának tartom.

Egyébként már elegem van, hogy folytona külsőm miatt kell paráznom, hogy emiatt nem merek kezdeményezni sem lányoknál és emiatt nem volt még barátnőm sem. Nyílván nem sok lánynak jöhetek be, ha még maguktól nem másztak rám tömegesen.

2012. aug. 8. 21:09
 6/14 Shaddark ***** válasza:
91%

"Átlagos-átlagossal

szép-széppel

ragozzam még?"


Ez baromság - már bocsi.

Naon buta lányoknál így megy esetleg - de azok meg pont azért szerezhetők meg könnyen mert butuskák.

Domináns legyél, egy igazi férfire van szüksége a nőnek, nem szeretetéhes, láthatóan kiéhezett, a szeretetükért nyálát csorgató kisfiúra.

Már bocsánat, nem megsérteni akarlak de így működik.

A férfi ha egy fokkal szebb az ördögnél bárkit megkaphat.

2012. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

énis ilyen vagyok h sok csajnak nem tetszek de van akik kifejezetten helyesnek tartanak :D

am érdemes ha azt szeretnéd h csak a szived fájdítsák, mert eddig nekem nem sikerült egyet se megtartanom...

ilyen dologkat még esetleg hagyni is fognak amit leírtál, de járni nem fognak soha :/

2012. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

küldj képet megmondom milyen vaaaagy :)

miért kell neked feltétlen egy szép lány? és ki neked a szép? aki igazán szép az nemhiszi magáról h szép általában...legalábbis én olyanokat ismerek :) akik meg manapság szépnek hiszik magukat, ált ronda beképzelt ribancok és a pénzre hajtanak:D

L19

2012. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

rakj/linkelj/küldj egy képet!

Kivancsiak vagyunk ám rád:)

2012. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!