Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a suliba egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a suliba egy csaj, hogy közeledjek felé lazán?

Figyelt kérdés
nem vagyok idős típus.

2012. aug. 20. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kecskével
2012. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja és nemszeretnék túl durván.csak lazán,éreztetni vele,hogy jólnézki,és bejön.csokit már vittem neki,mit vigyek még? nem túl idős,most megy 8.ba. plüssállat bevál?:S
2012. aug. 20. 22:58
 3/11 anonim ***** válasza:
olyan kecskét ami minden állathangot tud utánozni
2012. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Lopakodj mögé mint egy gepárd amikor becserkészi az áldozatát. Ezzel is jelezvén mekkora alfahím vagy, majd amikor mögé értél és szinte érzi a pillantásod üvölt rá hogy SZIAAAAAAA. Teljesen biztos vagyok benne hogy felkelted ezzel a figyelmét.
2012. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

8.ban pont hogy azt érzi hogy ő már kisfelnőtt, hogy már tini, önállósodik 14 évesen, nehogy plüssállatot vegyél neki!!! én pl szeretem az ilyeneket de ez más tészta, ez egyéniségtől függ, 8.ban nem szerettem volna plüssállatot kapni, nagyon gáz lett volna, de most már örülök neki:DD

szóval inkább hívd el randira, örülni fog ha kimondod hogy mit akarsz, max visszautasít, de legalább tisztában lesztek a helyzettel.

2012. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lazán mint a kazán
2012. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

megkérek mindenkit,hanyagoljaa az ilyen normáltalaan kommentet.

a mögélopakodást kipróbálom.:DDD de nem randizni szeretnék vele,az még magas lenne.:) de szerintem plüssállatnak örülni fog.ilyen jó puha szőrűnek.:D nemtudom hogy hogy csináljam.tanácsokat emberiséég!(: HANYAGOLJÁTOK AZ ÍZLÉSTELEN KOMMENTEKET!

2012. aug. 21. 18:09
 8/11 A kérdező kommentje:
tanácsokat plss:D
2012. aug. 22. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:

ne az iskolában menj oda hozzá ,mert ott zavarba jön és biztos ,hogy visszautasit.Akkor kell amikor meglátod az utcán és egyedül van.amikor közeledsz hozzá ne túl közel állj, mert azt nyomulásnak venné.Tarsd a tisztes távolságot

azaz 1 méter.mikor már ott állsz előtte mond azt neki, hogy;ide kellett jönnöm ,mert nagyon szépnek talállak.

a lényeg az ,hogy nyugodtan,hangosan beszélj és full magabiztosan ,ha nem utasitottvissza akkor a többinek jönnie kell.A beszélgetés végén próbáld a telefonszámát elkérni.

2012. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ!a telefonszáma megvan,és nem valami sokszor találkozunk sulin kívül,pláne megy ugy,h ő egyedül én egyedül.Továbbra is fent áll a kérdés.:H o g y a n?
2012. szept. 17. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!