Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit vesztettem azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit vesztettem azzal, hogy még nem volt csajom? Egyéni tapasztalatok is érdekelnek.18/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem kifogás, de nem is azért mondom. Még nem is próbálkoztam egyetlen egy csajnál sem.
2012. aug. 20. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmit sem vesztettél. Még boldog ember vagy :)
2012. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
semennyit
2012. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz!Én 21 éves vagyok és most kezdtem el és bánom,hogy nem kezdtem el hamarabb tapasztalatot gyűjteni.De mondjuk volt rá számtalan okom.
2012. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Nagyon sokat... Még csak 15 éves vagyok, de volt egy barátnőm. Nagyon jó vele minden. A smárolás az valami fantasztikus :D
2012. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy boldog vagyok az biztos. :D Rossz nézni azokat, akik mindig csak egymással vannak elfoglalva, egymástól függenek, én ilyen helyzetben "megfulladnék". Meg amikor szakítanak aztán egy hétig a bánatukat hallgatni meg nézni sem kellemes. :D De persze azért jól jönne valaki...
2012. aug. 21. 00:02
 6/10 anonim ***** válasza:
nem maradtál le semmiről..sőt..még intenzívebben éled meg,amiről eddig csak fantáziáltál..és évekkel később fogsz kiégni..;) 33f
2012. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok magamra, hogy ilyen vagoyk amilyen!

Igaz volt már bnőm, de az a régi énem volt (14évesen); tekinthetjük, hogy nem is volt...szűz is vagyok, nem maradtam ki semmiből: sőt! Nekem több értékem van, mint a velem egyidősöknek.

Ha van rá időd, akkor azért tégy ellene helyetem is: mert nekem nincs sjanos:S


f18

2012. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy Feró se véletlenül énekelte: "Azok a boldog szép napok ég veled...."
2012. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd, ha szerelmes leszel, és lesz párod, rájössz, hogy nem is olyan rossz a nap 24 óráját egymással tölteni és még az is kevés.

Én is utáltam anno a párokat, meg így gondolkodtam, min te, de aztán belépett az életembe egy férfi és kész, mint a drog, úgy elöntötte az agyam a szerelem.

2012. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó könnyü volt neked, nekem a saját dolgaimra nincs időm, nemhogy még kapcsoaltot is tartsak fenn...
2012. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!