Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van egy lány aki nekem nagyon tetszik csak látásból ismerjük egymást nemrég bejelöltem ismerősnek facebookonn és visszaigazolt szerintetek hogy közeledjek felé? Nem beszéltünk még eddig ( egy suliba járunk)

Figyelt kérdés
Tanácsok? hogy tudassam vele hogy tetszik mert ha egyből így neki esek szerintem tolakodás lenne mert mint mondtam még nem nagyon ismerjük egymást :)

2012. aug. 21. 12:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
szerintem kérdezd arról hogy hogy töltötte a nyarat,aztán arról h szívás h mindjárt suli.tanárokról is eltudtok beszélgetni.kezdésnek ez is megteszi :)
2012. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
lehetne az az indok h megkérdezed mikor is van az évnyitó.aztán zenékről/filmekről/érdeklődési köréről-hobbijáról is kérdezheted. *első voltam
2012. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát végülis nem rossz ötlet :)
2012. aug. 21. 13:06
 4/12 anonim válasza:
értesítenél h h sikerült?:)
2012. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gnrgirl válasza:
100%
vicces dolog, de a lányok nagy többsége egyből elkezd gondolkodni, hogy ez a fiú vajon miért írt rám. gondolom nem kell mondanom, hogy azt is előveszik, hátha tetszik a srácnak. nem kell lerohannod, kérdezd semleges témákról aztán ha jó vele beszélgetni egy-egy bók jól esik mindenkinek... :)
2012. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze majd írok hogy mi a helyzet
2012. aug. 22. 15:17
 7/12 anonim válasza:
78%

Nem lány vagyok de talán ezzel sokra mész:

Megkérdezed hogy, tud-e eladó valamilyen !KIS! kutyát / cicát (a lányok TÖBBNYIRE szeretik) az tökmindegy hogy milyet csak aranyos legyen.(barátod a google) Ne lődd le első mondatban az egész mondanivalódat (pl. kinek, milyen színűt mennyit szarjon stb...) mer akkor annyi lesz hogy:

-Tudsz?

-Nem.

-Heló

HA! megkérdezed és azt mondja hogy tud akkor mondj valami szöveget hogy átadod az ismerősödnek stb. és soha többet ne gyere a témával. (nem valószínű hogy tudni fog de előfordulhat)

Ha csak annyit mond hogy nem tud és vissza se kérdez olyanokat hogy milyen kutya milyen színű akkor nagy valószínűséggel nem érdekled (ezért nem ír vissza vagy rájött a szapora).

HA visszakérdez akkor érdekled. Ebben az esetben folytasd a beszélgetést ameddig tudod pl ilyenekkel az elején hogy neked van-e hány hónapos stb stb stb ha beszélgetés közben viszonylag sokat kérdez sokat beszél nem 5 perc várakozás után ír vissza a leányzó akkor nem szarja le 34,23 fokos szögből hogy mit beszélsz.

Bocs a sok zárójelért és az esetlegesen sok helyesírási hibáért.

2012. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na ez tök jó ötlet :D csak tudjátok erőt kel gyüjteni .. :D
2012. aug. 23. 13:19
 9/12 anonim válasza:
100%
Tenyleg jo otlet.Sok szerencset!!:) *elso voltam
2012. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj,tapasztalatból mondom,hogy ha ráírsz egy lányra,akivel csak látásból ismeritek egymást,akkor az első gondolatja nyilván az,hogy esetleg tetszik neked.

Szerintem élőben kezdeményezz.Eleinte csak köszönj neki,aztán szép lassan kezdj el vele beszélgetni.Pl.ha tudod,hogy busszal jár,játszd el,hogy te is épp utazol valahová,és "véletlenül" összeakadtatok a buszmegállóban,esetleg megkérdezheted,hogy nem tudja-e mikor megy a következő járat A-ból B-be.Aztán fokozatosan válts témát.

Aranyszabály:ha a barátnői a közelben vannak,ne kezdeményezz....hidd el,ijesztő egy csajbanda :D

2012. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!