Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-éves lány hogy pasizon be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-éves lány hogy pasizon be egy discoban?

Figyelt kérdés

Még eddig nem volt barátom.

De ara gondoltam hogy a hétvégén elmegyek egyedül egy discoba , hátha le szolít majd egy helyes fiú.

Kérdésem csupán csak az lenne hogy egy discoban mit csináljon egyedül egy lány hogy észre vegyék a fiúk hogy ara várok hogy valaki le szólítson :)

Még sosem voltam discoban ....



2012. aug. 21. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát először is hol laksz (falun, kisváros, Bp.), és hova akarsz menni? Ez sok mindentől függ...
2012. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Oda mi fiúk tudod b@szni járunk,és nem párt keresni de csak halkan súgom neked.

Amúgy meg gondolom neked tökre mind1.Mosolyogj a kiválasztottadra meg harapdáld a szád szélét ne aggódj le vágja.

2012. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Fülünyúl ***** válasza:
Diszkóban? Hehe. Kiraksz csöcsöt, p*csát, és nem veszed körül magad barátnő sleppel, máris le fognak szólítani. Ám azt az apróságot se feledd, hogy 99%-ban csak megb*szni akarnak, a diszkós csávók már csak ilyenek. Egy koktél - egy szopás a parkolóban. Ha sosem voltál diszkóban, akkor nagy meglepetések fognak mér érni azt hiszem... :)
2012. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez epic fail! LOL!!! :D

Pasizni akar diszkóban úgy, hogy még sem nem volt pasija, és sem nem volt diszkóban se! Úgy ennék egy kis szalonnás rántottát, ha lenne itthon tojásom - meg egy kis szalonnám!

2012. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
discó a legrosszabb hely erre
2012. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kedves kérdező, kicsit felvázolhatnád a helyzetet konkrétabban! Egy kis falusi bálban, vagy akár kisvárosban talán nem érne semmi baj, de egy fővárosi zsúfolt diszkóban reggelre megköfélne valaki, az egyszer biztos. Óvatosan kell...
2012. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Bp-en lakom .

De még nem tudom hova mennyek.

Szerintetek melyik disco a leg normálisab .

???

Hát én biztos nem fogok ott le szopni senkit eről biztosíthatlak :D

Én a normális lányok közé tartozom :')

2012. aug. 21. 20:25
 8/21 anonim ***** válasza:

Budapesten valami kisebb szórakozóhelyet keress, de én egyedül akkor sem javaslom, mert ha egyedül mész, akkor rádszállnak majd a pasik rendesen, még azok is, akiket látni sem akarnál...

Mert félő, hogy nem csak a helyes és kedves fiúk mennek majd oda hozzád.

2012. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ne discoba mennyél.inkább valami csöndesebb helyre a barátnőiddel.és pár srác ismerőssel.

elég furcsa alakok mászkálnak egy szórakozó helyen...

2012. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Olyan szörnyű ott a helyzet ?

Hát nemzetiségiekkel biztos nem szeretnék ismerkedni meg persze alkeszekel ..

2012. aug. 21. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!