Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Nem régen kb. 1 hete megismertem egy szerintem nem átlagos csajt (ezen azt értem hogy csinos) egy netes társkeresőn. Ma csak úgy kíváncsiságból megkérdeztem tőle hogy nincs-e kedve velem sétálni este. Teljesen váratlanul ért a válasza, mert azt mondta hogy van kedvem. Én meg megtorpantam, mert megvoltam győződve arról hogy nemet mond. Így mondtam neki hogy halasszuk el máskorra, és azt mondta hogy akkor hagyjuk. Most lelkiismeret furdalásom van. Bocsánatot kértem tőle, meg mondtam neki hogy megisszuk a Citromos Gössert. Annyit mondott hogy nem haragszik, de tuti haragszik. :( Ott is hagyott egy szomorú smiley-val. :(


Nagyon elrontottam? Mit csinálhatnák hogy jóvá tegyem?



2012. aug. 22. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
egy pöppet,ha érdekled akkor vissza ír.ha nem akkor így jártál
2012. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idióta vagy! Ki szereti ha hülyítik?
2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mivel általában én is tudom magamban a választ, amikor ilyeneket kérdezek, gondolom már beláttad hogy IGEN elbö..asztad.


De miért?? miért kellet nemet írnod?? Oké ha a neten hülyeségeket írsz meg hülyeként viselkedsz, de azért élőben nem kéne..


Szóval, egyrészt biztos eléggé furcsállta hogy mi van? másrészt ez a mentegetőzés hogy megiszunk együtt egy sört stb. már késő bánat, meg kicsit talán kétségbeesettnek tűnik, AMI nem jó.


Ettől függetlenül próbálkozhatsz még, hogy legalább ne az legyen hogy életed végéig azon filozól mi lett volna ha.

2012. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kaptam még egy esélyt úgy néz ki.:)

Tanultam a dologból!

2012. aug. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!