Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek, ha 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha 22 évesen úgy néznétek ki, mint egy 16-17 éves tini fiúcska és alacsonyak is lennétek? Lehet így egyáltalán csajozni a saját korosztályomnál?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
kondiznék.majd elmennék katonának.
2012. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csajozni, csak eredménye nem lesz. Kivéve ha gazdag vagy.
2012. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Nézd én pont 22 éves vagyok és mindenki 17-nek néz.

Ezzel nem is lenne baj csak olyan átlagos vagyok úgy meg aztán nehéz nagyon.

Mert ha fiatalnak nézel ki de jóképű vagy akkor nincs gond.

Tapasztalat, hogy a 18-20 éves csajok elhajtanak de a 16 évesnél van esély. 20 éves csajnak érett 25 éves pasi kell.

2012. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Az én barátom 24 éves...és a mai napig személyit kérnek el tőle. Én csak 18 vagyok,de engem néznek idősebbnek...ami lehet nekem gáz...de lehet neki. :$

Szerintem nagyon édes és kis aranyos pofija van. 8) Mondjuk az a vicces mikor nem borotválkozik meg 2 hétig és még akkor is személyit kérnek... de szerintem ez nem gáz a csajozásnál. Szerintem simán lehet így is csapni a szelet a lányoknak. :D

2012. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez a helyzet pedig pár évvel idősebb vagyok mint te. Szívás, korodbelit nem fogsz találni, max tiniket
2012. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Abbahagynám a hisztit, és ismerkednék =)

Szinte minden típusra képesek bukni a nők, ha jó kisugárzásod van.

És igen, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy van ilyen nő, mivel nekem is bejönnek az ilyen típusú pasik, és ha már én itt vagyok, biztos, hogy nem vagyok egyedül =) Csak keresni és ismerkedni kell.

(Mielőtt azt hinnéd, hogy ajánlgatom magam: van párom.)

21/n

2012. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Hát,én ha nem is ismerek,de látásból és 2 találkozásból ismerek egy csajt,aranyos,meg minden,de nem néz ki többnek ,mint 13-4 éves.Rá kérdeztem,20 éves a csaj.Attól még ki fogok vele kezdeni,mert kis fiatalos.Mondjuk a csajoknál más a helyzet,neki még jól áll,szép így is,csak kicsik a mellei.De nálunk pasiknál...De ribancot könnyen találsz te is, a sok plázacica,és diszkóribi rád fog indulni.
2012. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

"Szinte minden típusra képesek bukni a nők, ha jó kisugárzásod van."

Az alacsonyakra egy nő se bukik, kisugárzása pedig csak az atomerőműnek van.

2012. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem is gyakran néznek 16-17 évesnek,pedig lassan én is 22 éves leszek.Pedig edzek rendesen,heti 4-5 alkalommal izmos is vagyok,csak az arcom miatt elég gyerekesnek tűnök.Akkor nézek ki korombelinek,ha nem borotválkozom.
2012. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

156 centi vagyok... gondolhatod hogy nekem nem kell égimeszelő pasi... =)

És ha itt tartunk, mindennek van sugárzása (tudod, létezik hősugárzás, kozmikus sugárzás és had ne soroljam tovább, örülök, hogy vizsgára megtanultam ezeket). De a kisugárzás más tészta, tanuld meg értelmezni az olvasottakat és ne kötekedj úgy, hogy nincs hozzá elég eszed =)

Azért mert pár rinyap*na nem tud nőt keríteni, nem nyavalyogni, meg hisztizni kéne, hanem meg kéne emberelniük magukat, és máris könnyebb lenne az élet. A nyavalygós kis izéket(, akiket férfinek nem neveznék), naná, hogy nem szeretik a nők.

Hiszti OFF élet ON. Ilyen egyszerű.


Személyes:

Előző párom 16-18 év körülinek néz ki, 25 évesen. És jé, vevő a nők körében, pedig nem is égimeszelő, olyan 170 centi körül lehet. Mostani párom is inkább néz ki 17-nek, mint 22-nek, de nekem pont ez tetszik. Engem is fiatalnak szoktak nézni, mert alacsony vagyok és vékony, ráadásul kislányos arcom is van. Talán épp ezért, én ha szingli vagyok szinte vadászom a kisfiús férfiakat. Hangsúlyozom: FÉRFIAKAT.

2012. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!