Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet-e így valaha is barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e így valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés
Gyengéd, érzelmes, szenvedélyes, szexuálisan túlfűtött fiú vagyok. Nem tudok alfás lenni, mert önbizalomhiányom van és félek a nekem tetsző lányoktól. Tudom, hogy bejöttem már lányoknak, mégsem hiszem el, hogy lenne esélyem a nekem tetsző lányoknál. Szeretném hinni, hogy van olyan lány, aki így is elfogadna engem, de sajnos úgy tűnik egy lány sem vesz észre, talán a külsőm is ront a dolgon, én rondának tartom magamat, hiába volt már, aki fb-n helyesnek tartott és bejöttem neki, úgy tűnt legalábbis, illetve buszon is szemeztek már velem időnként lányok, bár mivel szépek voltak többnyire, azaz nekem tetszettek, így még inkább nem tudtam elhinni, hogy lehet esélyem náluk, talán csak elbambultak vagy ilyesmi. Sok a kétely és bizonytalanság magammal szemben, néha úgy érzem helyes vagyok és csak van esélyem, de többnyire egy ronda senkinek érzem magamat. Emiatt nincs se kedvem, se bátorságom kezdeményezni lányoknál élőben. Szeretnék olyan lányt találni, akinek nem a külső számít igazán, hanem a jellem.

2012. aug. 23. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sajnos olyan lány kevés van akinek a külső számít de azért vannak kivételek. Ja és ne félj kezdeményezni ha bejön egy lány és szemez veled mert ezzel ad neked jelet. Remélem segítettem.
2012. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jah ismerős helyzet. Lógj csajokkal, barátkozz velük, minél többel annál jobb. Legyél nyított, szórakozz velük. Bulikban köszönj rájuk, fordulj meg ha elmész mellettük és vigyorogj kicsit.

Ne várd, hogy jön valami félprosti és megerőszakol, mert arra aztán várhatsz bármilyen jól nézel is ki.

2012. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amíg ilyen a hozzáállásod, semmiképp nem szerzel. Kicsit éretlen is vagy, de majd idővel megérted a dolgokat.

Mennyi idős vagy amúgy?

2012. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

küldesz képet magadról?? (nem ismerkedés céljából, hanem csak úgy, kíváncsi vagyok, hogy hogy nézel ki).

Egyébként ahogy leírtad, jellemben nekem bejönnél (érzelmes, szenvedélyes, gyengéd stb).

2012. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam biztos nem lenne esélyed. Nem a kinézeted miatt. Hanem mert nem jönnek be azok, akik ennyire bátortalanok.

Barátom hasonló volt, mint te, egyáltalán nem néz ki rosszul, de nem volt valami "bátor" csajok terén. (nem volt előttem barátnője) Nem is érdekelt soha. Aztán megemberelte magát, és mégis kezdeményezett. Az eredmény 4 hónapja boldog kapcsolat, imádjuk egymást.

Nincs olyan jellemvonás vagy kinézet, ami senkinek ne jönne be. Viszont nem fogod megtalálni a lányt, akinek tetszel, ha nem kezdeményezel. Mit veszíthetsz? Ha elküldenek, nem megsértődni kell, hanem tanulni belőle. Járni is megtanultál, nem döntöttél úgy az első esés után, hogy feladod, bármennyire is fájt. :D Tehát csak próbálkozni kell. :D Sok sikert :)

18/L

2012. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt érzem én is. Bár én lány vagyok, de ha fiú lennék, azért lehet, hogy megpróbálkoznék lányok randira hívásával. Végül is max. annyi, hogy nem-et mond.
2012. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!