Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lehet belém valaha is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet belém valaha is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? 18 éves vagyok.Van egy 28éves srác.Véletlenségből találkoztunk egy sportpályán.kb 4hónappal ezelőtt. Először nem is tetszett, de aztán beszélgettünk és egyre jobban tetszett. találkoztunk 2-3szor beszélgettünk randiztunk.aztán 4.találkozásnál( kb 2hete ismertük akkor egymást) lett szex. Azóta is csak arra találkozunk, általában másfél hetente 1-szer, és általában én keresem őt, van amikor ő, de az ritkább. Először részemről is csak úgy indult, hogy csak szex, semmi több.Aztán szép lassan beleszerettem akaratomon kívül :( Azt tudni kell hogy több éve párkapcsolatban él, és együtt is laknak. Megmondta nekem, hogy nem fogja elhagyni a párját, csak szex lehet közöttünk, meg elmehetünk néha erre-arra(buli,séta,vacsi,mozi...) De én bízok benne, hogy egyszer belém szeret, és otthagyja a barátnőjét...Szerintetek van erre legalább egy kicsi esély?

Köszönöm előre is a választ: Egy 18 éves lány


2012. júl. 11. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez reménytelen! Inkább a műbrokit válaszd!
2012. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha nem lesz semmi. Szerinted téged nem csalna meg? Csak csalódás lenne a vége...
2012. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szingli lenne sem ajánlanám neked. Vagy állj te is úgy hozzá, hogy szexkapcsolat, vagy ha tényleg beleszerettél akkor ne folytasd tovább mert csak sérülni és szenvedni fogsz. MÉG ha ott is hagyná a mostani párját, szerinted 28 évesen veled maradna? Ezt nem bántásból írom, én is csak 19 vagyok és szerintem sajnos te csak ennyire kellesz neki. Egy 28 évesnek már más céljai vannak, más tervei más az életszemlélete. De figyelj, HA mégis úgy adódna, hogy belédszeret amire sajnos nem sok esélyt látok, akkor meg te fogsz odébbállni a generációs különbség miatt. És örök tüske lesz benned, hogy neki először csak szexre kellettél és te próbáltad meghódítani és nem úgy indult a kapcsolatotok ahogy kellene. Nekem volt egy 8 évvel idősebb barátom , 3,5 évig húztuk. Nem szeretett az elején. Elértem hogy szeressen. Neki nem volt mondjuk senkije. A nagy korkülönbség, az hogy nem tudtam élni mellette a gondtalan tizenéves éveimet stb stb mindent tönkretett. Szerintem köztetek sem működne. És nem is valami elegáns dolog szeretőnek lenni. Te legyél az egyetlen a férfinak ne a kellemes második. Persze ha tudod érzelmek nélkül csinálni mert jól esik akkor az a te döntésed. De ha beleszeretsz akkor csak szenvedni fogsz. Remélem nem veszed tolakodásnak ezt a választ.
2012. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, a korkülönbség is sok...:S meg ha őt megcsalja, persze, valószínű engem is megcsalna. de akkor is olyan jó vele, és amikor mondja, hogy szép vagyok jó velem, meg imád, meg hiányoztam neki, az valami leírhatatlan érzés:( persze lehet mindezeket csak a szex kedvéért mondja.
2012. júl. 11. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
óó azt még rengetegen mondhatják neked, olyanok akik csak neked mondják. mert gondolom a másik csajnak is ezt a szöveget nyomja vagy vmi hasonlot.
2012. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!