Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mi bajotzok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi bajotzok a vékonyabb termetű srácokkal? Nem tehet senki se róla hogy ilyen az alkata azt nem nagyon tud vele mit kezdeni.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta neked, hogy a lányoknak baja van velük? Maximum nem minden lánynak tetszik egy vékony pasi, na bumm.
2012. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. Valaki azt szereti

2. De igen, tud.

2012. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem minden lány az izomkolosszusokra bukik..csak egy átlagtermetű srácra, aki azért simán ölbe kapja a bnőjét, megvédi, és fizikai biztonságot is érez mellette a csaj. Emellett elvileg, de nem minden esetben a két nem közötti elsődleges eltérés is a nagyobb termet, nagyobb izmok, stb...de szerintem ha egy vékonyabb srác kedvesebb bárkinél, simán van esélye..és sok lány mára erre bukik
2012. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 perfectlie ***** válasza:
Bár fiú vagyok,TUDOM,hogy nincs bajuk a vékony fiukkal.Előfordul,hogy nem az esetük,de a másiknak meg igen.Emellett ha ennyire zavar az baj,mert nincs miatta önbizalmad.Nagyon is tudsz vele mit kezdeni,járj el edzeni,formáld a tested.
2012. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nincs vele baj, csak olyan nőt kell keresni, akinek ez tetszik. Mindenkinek más jön be, de azért a többség jobban szereti az erőt sugárzó férfi testet. És egy túl vékony férfiből már kevésbé sugárzik az erő, az a helyzet.

És dehogynem, lehet vele mit kezdeni! Nem hallottál még a testépítésről?

2012. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán tudsz ellene tenni csak lusta vagy. Kezdjél el edzeni ha azt hiszed ez az egyetlen gond veled. Tök mindegy, hogy vékony vagy simán megerősödhetsz csak kemény munka az ára.

Ha akarsz tudsz tenni ellen ha nem akarsz akkor meg ne sírj. Mellesleg hiába sovány vagy dagadt valaki akkor is sokat számít a kisugárzás és a viselkedés. Ez sokat javíthat/ronthat az emberen.

2012. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nincs velük semmi bajom..
2012. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bőven akad nő, akinek bejön a vékonyabb alkat. Anno nekem az egyik fétisem volt, hogy a srác legyen vékonyabb, max szálkás alkat (most már az ízlésem bővült, de még mindig nincs bajom a vékony alkattal). Az jó, ha van benned annyi erő, amit már korábban is írtak, hogy fel tudd kapni a barátnődet, és mondjuk bedönteni az ágyba/kanapéra. Az ilyen dolgok elég szexisek, és a nők jelentés részét beindítja.


Az meg, hogy nem lehet ezzel mit kezdeni... a francokat nem. Ha téged zavar/feszélyez a dolog, akkor embereld meg magad és tegyél ellene. Ha meg nem zavar, vagy lusta vagy ellene tenni, akkor ne nyafogj, így is lehet barátnőt keresni, csak némileg kisebb választékból.

2012. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A barátom is nagyon vékony és vagy 20 centivel is magasabb nálam, de egy ideje elkezdett gyúrni, sokkal többet enni, hogy izmosodjon. Nehezen megy neki és mondtam is, hogy nekem mindenhogy tetszik, de ő úgy jobban érezné magát, ha nem lenne ilyen vékony. Tehát nem lehetetlen így csajozni. :)


18/L

2012. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap meg azért rinyált valaki, hogy miért a sovány hapsik kellenek a nőknek.

Ki érti a férfiakat.

2012. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!