Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn tényleg csak olyan 20onéves lányok vannak, akikkel élőben nem akar senki sem összejönni?

Figyelt kérdés

Én ezt tapasztaltam.


Az ilyen oldalakon csak ilyen lányokat látok, csak ilyeneket ismertem meg.


Egy valamire való lány csak azért van fent hogy növelje az önbecsülését.


2012. aug. 16. 09:31
 1/7 Antimod ***** válasza:
50%
Én meg ott találtam rá a későbbi feleségemre. Tehát a válasz: nem.
2012. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem igaz.Van olyan,hogy nem tud,vagy esetleg nem is akar ismerkedni máshol.
2012. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

biztosan vannak olyanok is, akik élőben nem kellenek senkinek.

De magamból kiindulva (mondjuk még 20 alatt vagyok): vagy nem tud élőben ismerkedni, mert

1. félénk, gátlásos, visszahúzódó, vagy

2. idő kell mire megbízik másokban, és ezt a neten való beszélgetésekkel aknázza ki, majd utána teljesen nyugodtan, mondván, hogy azért már ismeri a fiút/férfit, van közös téma, bejön a viselkedése/stílusa.

Vagy 3. annyira lefoglalja a munka/tanulás, hogy nincs ideje/energiája arra, hogy párt keressen magának élőben, diszkókba, kocsmába járjon.

2012. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

1. félénk, gátlásos, visszahúzódó = szarul néz ki

2. idő kell mire megbízik másokban... = miután a kutyának sem kellett eddig sem, így ki sem alakulhatott benne soha bizalom

3. annyira lefoglalja a munka/tanulás = mindennel foglalkozik, csak magával nem, ezért nem kell senkinek és inkább ráfogja pl. arra hogy túl elfoglalt.


A kérdező egyébként jól látja.

2012. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

háháhá ez nagy szöveg volt utolsó :D


én is hozzáfűzök egy egyedit! :D


jellegzetes lekoptató dumák, és ami mögöttük van:


óó jaj nem is tudom minek regisztráltam be = ó, dehogynem tudom, azért, hogy megnézzem, hány palinak jövök be, te is egyikük vagy, mehetsz, pápá


csak kíváncsiságból regisztráltam be = régóta van pasim, és kiakarom valahogy szűrni, hogy hány pasinak tetszek most, arra az esetre ha rákényszerülnék, hogy pasizzak


nem keresek komoly kapcsolatot = dehogynem, csak nem veled, bocs.


nem jössz be = egy olyan bunkó vagy, akinek nem áll jól, vagy nincs pénzed, nem vagy menő, csak egy kis p*cs, akivel nem égetném magam :)

2012. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is ezért vagyok fent...
2012. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért mert nem akar veled senki összejönni?
2012. aug. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!