Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék vékonyabb?...

Hogyan lehetnék vékonyabb? Senki nem áll mellettem. :S

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a súlyom,és már az orvosom is mondta,hogy le kéne fogynom,de ennyiben hagyta.Tudom,hogy kicsi vagyok hozzá,de utálom így magamat!Segítenétek?:$ 14/L
2011. ápr. 20. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a fogyás csakis rajtad áll nem másokon. kezdj el sportolni, heti 3-4 edzés és nem lesz gond a súlyoddal. egyél naponta többször keveset és ne nassolj, illetve ne igyál cukros üdítőket.
2011. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy csak rajtam áll,de ha mindenki ellenem van úgy nem megy...Anyám folyton azt hajtogatja,hogy ilyen vagyok,törődjek bele.Ha lenne valaki,aki tudom hogy velem van,és ösztönöz,úgy talán menne,de ha még a saját anyám is ellenem van..?!
2011. ápr. 20. 15:02
 4/14 anonim ***** válasza:

Kamaszodsz...majd kinövöd.


Addig is kezdj el sportolni.

2011. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van! Csak engem mindenki piszkál osztálytársaim,szüleim. mindig eldöntöm hogy kevest szek meg minden. de sose sikerül. és SZERINTEM nem igaz hogy majd kinövöd :S
2011. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha sokat eszel gyorsétteremben, akkor hanyagold. ha sok cukrosat iszol- akár tea is. akk azt is hanyagold, ásványvíz, gyümölcslé. ne egyél sok kenyeret, zsemlét stb. és szép az idő. menjetek ki frizbizni, biciklizni, futni...
2011. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egyszerűen sportolás kérdése az egész. Kezdjél el futópadozni. Elején iszonyat lesz, nekem is azvolt, de 1-2 hónap után hozzászoksz. Hát mivel lány vagy így aztmondom juss el egy napi 20-25 perces futásig. Elsőre soknak hangzik, de egy idő után meg se kottyan neked, a lényeg a fokozatos fejlődés, és a fejlődéstől a kedved is lesz az edzéshez egy idő után. Elején 5 perctől is a halálomon voltam, mostmeg 30 perceket nyomok le elég könnyen, és ezzel több mint 20 kiló feleslegtől szabadultam meg fél év alatt. Csak elkezdeni nehéz, egy idő után megy magától és meglátod az eredményt. De ha van valami egészségügyi problémád az elhízáson kívül, akkor az ellipszis trénert ajánlom neked.
2011. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Meg elnézést, az evésről el is felejtkeztem, bocsánat. Napi 3 étkezés, vacsoránál kisebb adaggal. Valószínűleg savasodni fogsz a kevesebb étel miatt, vegyél valami savlekötőt, vagy szódabikarbónát de az nem javasolt hosszú távon.
2011. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én veled vagyok:D Vágj bele és szerintem anyukád sem ellened van,csak azt akarja,hogy így fogadd el magadat.De ha megmondanád neki,hogy te le szeretnél fogyni és ez ellen teszel is akkor biztosan támogatna:D Hanyagold az édességeket (vagy legalábbis ne egyél sokat,vagy napi szinten) és sportolj heti több alkalommal.Nyáron estefelé eljárhatsz futni (én olyankor szoktam)

Kondi terembe is járhatsz nyugodtan,de e mellett figyelj oda az étkezésre.Napi 5 egészséges étkezés kis adagokban.A sportolásban/tornázásban a barátnőid is résztvehetnek,hogy meglegyen a hangulat:D

sok sikert:)

2011. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az hogy kicsi vagy hozzá, ez hülyeség. Én 13 évesen fogytam 10 kilót egészségesen, tudtam, hogy mit csinálok. 15 éves vagyok, egy dekát sem szedtem vissza(pedig nőttem is azóta). Ne azt csináld, hogy keveset eszel, hanem egészséges dolgokat.pl kenyér helyett 100% teljes kiőrlésű, mellőzd a cukrot(teába pl mézzel helyettesítheted), csak kevés sót fogyassz. Egyél rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, az eltelít. Igyál sok vizet, egyáltalán ne igyál cukros üdítőket.Egy héten min. 4x mozogj is valamit intenzíven, ha futsz, azt lehetőleg ne betonon.(és egy bizonyos súly felett se.)


Sokkal jobban fogod érezni magad már 1 hét után, a közérzeted is jobb lesz, az később még rá is dob egy lapáttal, hogy fogysz:)

2011. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!