Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel szólítsak meg egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szólítsak meg egy lányt szórakozóhelyen? Nagy dumás arc vagyok haverok közt, de ismeretlen csajoknál elszáll az ihletem.

Figyelt kérdés

baráti társaságban, ismerősök közt, tényleg nagy dumás vagyok, mondhati a társaság középpontja...de ha olyan lánnyal kéne beszélni, akit nem ismerek, az eléggé így "besülök"..XD nem tudok mit mondani ,ugye mert nem ismerem...

pl. ülnek a csajok egy asztalnál ketten, telefonba vannak merülve, gondolom fészbukoznak, az egyikükkel azért szemezek, flörtölök. oda kéne menjek na igen ,de mégis mit mondjak??? XD a megszólítás nem megy..:(


pár mondatot kitaláltam, de borzasztóan félek, hogy elutasít és a kövi mondattól a,legjobban: "bocsi, van barátom"...


"Sziasztok, Jani vagyok, látom unatkoztok, gyertek be táncolni.." :)


persze határozottan adván elő mindezt.



"Csáo, jó a buli? voltatok már benn?"



"Sziasztok, nem láttalak még itt titeket, honnan jöttetek?"



Vad idegen csajokról van szó, akiket tényleg még sosem láttam. a bulihely bejáratott, oda járok régóta már.


ezeket a megszólításokat dobta az agyam....ötleteket, tippeket, tanácsokat várnék, hogy tényleg hogy smint kéne...:/

köszi szépen :)

19/F



2012. aug. 23. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon tetszik a kisugárzásod, és nem tudtam megállni, hogy ne jöjjek ide hozzád.
2012. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

áháhháhá ez k*rvajóóóó:PPPPPP

köcceee..:D ;)))

2012. aug. 23. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi ;)
2012. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

-Szia van pasid?

.... ha van:-Szia igen.

-És komoly?

-igen az

-Nem akarod egy viccesre cserélni?-----< Nem. Csá.



...ha nincs:-Szia, nincs

-Ezesetben meghívhatlak egy italra? Nem/Igen és utána küld el a p**sába...


Nagy csajozó művész vagy...

2012. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mondj jobbat utsó !!! ;)
2012. aug. 23. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap voltam diszkóban, és csak annyi hogy aki szalonképes, megfogom a kezét vagy megérintem a vállát és azt mondom nekik jöjjön táncolni hozzánk :)
2012. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dabura válasza:
ne hivd meg semmire ha nem muszaly, ha tenyleg nagy dumas vagy akkor ki huzva emelt fovel oda mesz, koszonsz egyszeruen sziasztok lanyok pl ra kerdezel vmi kanyu hulyesegre h lattatok kint a balhet es el kezded meselni kis szaftos sztorit ossze dobsz 1-2 poent bele csempeszve ennyi improvizalj ne legyen az benned h csajozni mesz oda mert akkor szorongsz csak mint ha a haverokhozz mennel oda, utana meg adja magat. =))
2012. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"lányok"

ha barátnőivel van nem fogok odamenni,sose sül ki semmi jó belőle

de köszi :)

2012. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!