Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet így kezdeni (újra)?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet így kezdeni (újra)? Aki már volt hasonló szituációban kérem segítsen

Figyelt kérdés

Nos szóval kifejteném a kérdésem:

2001-ben iskolát váltottam, új osztályom lett, majd 2004-ben átkerültem egy 6 osztályos gimnáziumba(elég messze onnan ahol éltem addig). 2006-ban pedig visszaköltöztünk ide és most itt járok egy közgazdasági szakközépiskolába. Na most a 2. iskolámból (amibe 2004-ig jártam) mostanában beszélgetek 1 régi osztálytársammal, és szeretném elhívni először egy kávézóba majd utána beülnénk 1 moziba. Szerintetek ez lehetséges alternatíva a kapcsolat újra felvételéhez, ill. hogy kialakuljon köztünk valami? :)


A moziban mennyire lehet az ember "bátor"? Honnan tudjam, hogy szeretné-e hogy valami történjen, ne csak a filmet bámuljuk?


18/f voltam


2009. júl. 24. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jo otlet a mozi!

Viszont ne "batorkodj", ha nem mutat, semmi jelt, hogy o is akarja. Fogd meg a kezet, ha engedi esetleg, akkor megsimizheted a labat, de hat huzodozik, akkor hagyjd azonnal abba es kerj bocsanatot!

En nem szeretem a ramenos fickokat! :)

32/L

2009. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, várok még többet is természetesen.


Egyébként hogy legyen? Már az elején tisztázzuk, hogy ez nem randi/randi, vagy csak hívjam el és akkor találkozzunk?

A film típusa mindegy?

Jah és hogy gondoltad ezt a kéz megfogást? Ráteszem a karfára a kezem, ahol az övé van?

Honnan tudjam, hogy esetleg egy csók is jöhet? :S

2009. júl. 25. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kávézó jó ötlet.Jó gondolatok amiket írtál. :)

(A "mozis randikat" én személy szerint nem méltányolom.)

A moziról szerintem majd közösen döntsetek (beszéljétek meg)miután elmentetek már mondjuk presszóba vagy iyesmi. :)

"Első találkozás"ra a mozi szerintem "sok" lenne.

Ha nem voltatok még együtt soha moziba, akkor szerintem hagyd őt kezdeményezni,vagyis,h. pl.:"kéztapizás" a film közbe<---ezt hagyd "Ő" rá kezdetben. :)


Remélem tudod majd "értékesíteni" a gondolataimat. :)

Sok sikert...

2009. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm eddig mindig azt hallottam, hogy a férfi kezdeményezzen. Na mindegy akkor majd figyelem a jeleket.


Egyébként vígjátékot akar nézni, tehát ha megfogja a kezem, azt már biztosra jelnek vehetem, nem?


Mármint horror vagy thriller közben ez lehetne csak reflex, véletlen is.

2009. júl. 26. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
ez olyan aranyosan viccesen hangzik, hogy "majd figyelem a jeleket". Csak azért mondom, mert ti pasik sokszor figyelitek a jeleket, de nem látjátok...
2009. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!