Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hali mindenkinek!


Otthon már sokszor nyagattak hogy ideje volna csajozni. Én persze félek egy kicsit. De nem a csajoktól félre ne értsétek! Most vagyok 17 éves, és gondoltam ideje volna már elkezdeni. Nem sűrűn csináltam ilyet úgyhogy kéne egy kis segítség. Az érdeklődési köröm egész tágas úgyhogy nem vagyok egy túl unalmas figura :D (hagyományörző vagyok minden értelemben, zenélek (okarina, furulya, doromb), értelmes emberekkel sokat tudok beszélgetni a kultúrákról, a politikáról, mindenről, általában elegánsan öltözködök ( ingek elsősorban, a póló meg a bézbóz sapi nem valami zsír öltözet -.-), hajam általába középhosszú). De persze vannak hibáim is :D : vidéki vagyok és a hetet vásárhelyen töltöm a koleszba így gyakran észreveszik az emberek hogy egy kicsit tájszólásom van :D meg van bennem egy kicsi vidéki hadarás is. Állatokat nagyon kedvelem meg van is otthon egy rakat, úgyhogy ha a lány szereti őket akkor van téma. De hogy kezdjem el? Mit csináljak? Mit ne csináljak? Értelmes válaszokat kérek!

Köszönöm!



2012. aug. 24. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen "önéletrajzzal" rendelkezel, és nem tudod hogy kell csajozni + nem volt még csajod? Valami hiba van a rendszerben!


Na jó, segítek, a számlát majd később kérem benyújtani, és ne próbálj meg átverni, mert úgyis megtalállak.



هتاف لفتاة تعويذة غدا

حصلت يرضع، واللعنة قبالة لك الجائزة آمين


Olvasd fel ezt az igét, és 7 évig bombanőd lesz!


Üdv,

nevem fent megtalálod

2012. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért linkelhettél volna egy online fordítót is!
2012. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ó kár,hogy csak 17 vagy.:D
2012. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

óó írásod alapján már a szívembe zártalak, annyira édes vgay. :)) bár nem az én világom a hagyományőrzés (persze nem kezelem negatívumként), de ettől függetlenül nagyon szimpatikus vagy és én sem tudom elképzelni, h hh nincs barátnőd.


persze lehet, h a bátortalanságod közrejátszik, vagy egyszerűen csak várják a lányok, h lépj.


hát figy, az már egy tök nagy előny, h van egy csomó érdeklődési köröd, így onnan is vannak biztosan lányismerőseid. azokkal könnyebb ismerkedni, mint totál ismeretleneket leszólítgatni. de ilyen a suli is amúgy. még mindig azt mondom, előbb barátnak "add el magad", ne úgy, h "a pasid akarok lenni". és akkor megismernek, rájönnek, h te egy tök jófej emberke vagy és adnak esélyt (jó eséllyel) pasiként is. hajráhajráááá :))

2012. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából a hobbijaim nem túl sok lánnyal hoztak még össze :D

Egy lányismerősöm van egy nem túl szeretett hobbim, az animék miatt!

2012. aug. 24. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Olvass testbeszédet és derítsd ki, hogy tettszesz-e neki.

Amúgy a lányról is írnod kellett volna . Én lány vagyok, de nekem bejössz bár azért úgyis meggondolnám.

2012. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy még "kiszemelt sincs". De igazából egy olyan lányt keresek aki aranyos, nem ku@vás (bocsi hogy így írtam de tényleg ne legyen az), ne hetente legyen új pasija, meg ilyenek, amik egy rendes lányról elmondható!
2012. aug. 26. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok
2012. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!