Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék olyan lányt, aki folyton rajtam lógna, puszilgatna, szeretgetne, hozzám bújna, ölelgetne. Vajon vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig szeretnéd :)
2012. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosan van, de sanszos, hogy komplexusai vannak. Altalaban az onertekelesevel vannak gondok, mert aert log masokon, hogy ne legyen egyedul, mert fel egyedul lenni. A kerdesbol itelve neked pedig szeretethianyod van eleg erosen. Osszeillo par lesztek, csak talald meg, es birjatok ki ezt 6 honapnal tovabb...
2012. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lógok folyton a barátom nyakán :DD

De imádom őt agyon puszilgatni és szeretgetni :))

Meg szerintem marha sok csaj van még így!

19/L

2012. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

De aranyos vagy :D

Persze hogy vannak...

2012. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél kutyát.
2012. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te mit teszel annak érdekében, hogy a csaj ilyeneket tegyen?

Ha Te vagy a férfi akkor tegyél érte, és ha belédszeret akkor bújik, mint a kismacska.

Ha nem te vagy a "FÉRFI" akkor ha vannak ilyenek, messzire elkerülnek.

Ha mégis találsz ilyeneket akik hozzád bújnak úgy, hogy csak itt szovázol emiatt, akkor attól mentsen meg az isten.

A levakarhatatlan csajok egyébként egy rövid idő után istencsapásai. Egy szabad pillanatod sem lessz tőlük.

2012. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de foglalt. Biztos rajtam kívül is vannak ilyen lányok.
2012. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádok a párommal lenni :) amikor csak tehem velek vagyok :) és puszilgatom meg ölelgetem meg szeretgetem...persze amikor hagyja....mert már szólt rám, ne szeressem ennyire.....mert néha idegesiti...
2012. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na igen. És van e olyan pasi, aki ezt hosszútàvon elviseli? Én szivesen megtenném, de félek, hamar rámunna a baràtom...
2012. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek, tegnap lőttük le az utolsót is!
2012. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!