Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez hogy lehetséges? Lehet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges? Lehet így boldog párkapcsolati életet élni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz fogaim vannak, sajnos genetikai okok miatt. MOndhatni belülről gyengült meg a fogam és utána már tört mindenféle ételtől. Ma már akármibe képes beletörni, olyan gyenge a zománc. Ennek ellenére két lánnyal is smároltam és nem zavarta őket, vagy nem vették észre? Simán elvoltak velem meg minden. JÓ érzés, hogy legalább már ezt megélhettem, de félek, hogyha kapcsolatban leszek majd, ha egyáltalán összejön valaha, akkor a fogaim miatt esélytelen leszek bármelyik lánynál is. Mivel pechemre elég fiatalon mentek már szét, így a felszínes tini lányoktól tartok a leginkább. Bár ezzel a két lánnyal, egyik 14, másik 17 éves volt, egész jól elsmárolgattunk buliban. Csak amíg nem lesz pénzem rá, addig maradnak ilyenek a fogaim, mert sajnos nem állják azt a kezelést, ami nekem már segíthetne a legtöbb fogamon. Ami még most elmegy kategória az is csak idő kérdése mikor meg totál szét és kell majd kihúni vagy pótolni, koronáztatni.

2012. aug. 26. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Spórolj a fogorvosra! A lányoktól függetlenül is meg kell csináltatnod, mert anélkül minden betegség érheti a szádat.

Szaga lehet, és úgy kinek lenne kedve veled smacizni.

2012. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a porcelánkorona lenne neked a legjobb. Spórold össze rá a pénzt, mert habár a tb nem támogatja attól meg a rossz fogaid miatt sok betegséged lehet sajnos.

nekem egy sorra 130 ezer forint volt.

2012. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem lány létemre nagyon rosszak a fogaim, és a fiúk fogát nem is szoktam figyelni hogy milyen. 16/L
2012. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami pénz elßasznál mostanság azt inkább költsd fogorvosra, és nem lesz bajod később.
2012. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!