Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A múltkor tettem fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltkor tettem fel egy kérdést. Jó ajándék lenne ez egy csajnak? Néven olvassátok el mi lett belőle (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval a multkor feltettem ezt a kérdést


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__32829..


és írtátok hogy írtam meg hogy mit lett belőle na most leírom! Hát az lett belőle hogy semmi. A csaj letiltott msnen a telefont se veszi fel amikor hívom sms-re sem reagál szal sajnos nem lett semmi a dologból pedig úgy kezdtem örülni neki hogy valami esetleg össze jöhetett volna most már mind1 :(:( :S Ezzel a csajjal sajna nem lesz semmi, még beszélni sem tudok vele:(

16F


2009. júl. 25. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ezért letiltott? és végül mit vittél neki?

az a csaj nemvolt komplett. bár első randira kicsit erős a vörös rózsa.

2009. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem is tudtam vele találkozni mert amelyik nap megbeszéltem vele hogy találkozzunk "holnap" akkor amikor "holnap" lett akkor nemvolt fent msnen a telefont sem vette fel sms-re sem reagált és azóta sem tudtam vele beszélni:(

remélem nagyjából érthető ahogy leírtam:D

2009. júl. 25. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem első randira egyik se jó, ne játszd meg magad újgazdag 60 évesnek... zavarba hoztad. túl "nyomulós"' ez első randira. elég ha csak meghívod valamire, kinyitod neki az ajtót, stb. :S:S
2009. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lehet hogy az kimaradt a fenti sztoriból hogy nem is tudtam vele találkozni
2009. júl. 25. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:
de akkor mi lett a baja? mondtál neki vmi rosszat? vagy hogy lett ez így?
2009. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem mondtam neki semmi rossz nagyon kedves voltam vele nem tudom mi lett a baja...és most nem tudom hogy hol keressek másik csaj akinek udvarolhatok mert nekem nem jönnek be ezek a mai "hű de jó csaj vagyok" csaj:D és ő pont nem olyan volt hát már sajna mind1 de tök elvagyok keseredve emiatt :(
2009. júl. 25. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
hát azért lehet találni ilyen nem hűdejaócsajvagyok csajt is. sztem fogsz találni, ahogyan őt is megtaláltad, aki minden szó nélkül csakúgy fogta magát és eltűnt :D szal mégsem volt olyan jó csaj
2009. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ideig ne foglalkozz vele...Azt várj valamennyi időt és megint próbálkozz nála.

Vagy várd meg míg ő ír rád, amúgy hovavalósi vagy?

2009. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Zala megye
2009. júl. 25. 20:33
 10/13 A kérdező kommentje:
20:18 de miért kérdezed hogy hova valósi? :O
2009. júl. 25. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!