Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23éves férfi vagyok több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23éves férfi vagyok több mint fél éve szingli, talán elfelejtettem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok leszólítani megszólítani egy nőt, új kapcsolatot kialakítani, pedig jólenne már lassan találni egy olyan valakit aki mellett álomra hajthatnám a fejem és mellette ébredhetnék love....tippet tudna adni valaki hogy mi kell a nőnek, vagyis hogy hogyan is csináljam???

2012. aug. 28. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok 3 nap múlva lesz 4 éve hogy nem járt a pöpösöm punciba, tele vagyok nő ismerősökkel. De egyszerűen nem vagyok férfi nekik, csak egy bohóc.


De ha engem kérdezel: zseton, magabiztosság, humor, odafigyelés

2012. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"több mint fél éve "


Lol ezt úgy mondod mintha már évtizedek óta magányra lennél számüzetve ..Lehet ,h nem kéne erőltetned ezt a dolgot annyira minden áron és kicsit csak úgy sodródni...


Az igazán nagy durranások általában teljesen random szerűen érik az embert..nem pedig görcsösen keresgélve..

2012. aug. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ooo.. én tegnap este óta nem voltam csávóval.. Mit tegyek? xD
2012. aug. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mosd ki a nunid és keress meg;)
2012. aug. 29. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!