Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnénk mindenképp megoldan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagymástejfölöschips kérdése:

Szeretnénk mindenképp megoldani, van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a barátommal elutazni egy éjszakára hétközben.(Hétvégén a családommal kell lennem,hétközben diákmunkázok és kaptam egy szabadnapot).Sajnos mivel 18 éven aluliak vagyunk mind a ketten,ezért több helyen aztmondták hogy sajnos nem tudnak minket "befogadni" :D:( Esetleg lenne ötletetek hogy hova lehetne menni ilyen esetben? Mindenképp belföldön,pl. Balaton,Velence strandos,tópartos megoldások :) Előre is köszönöm :)

2012. júl. 31. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy sátor, egy vonat, egy jó hely a természetben... Egy napot étlen is ki lehet bírni akár :DD De a szüleitek engednék??? o.O
2012. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Majd a 18. életéved után utazgathatsz a szüleid tudta nélkül, addig nem.
2012. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem látom, hogy azt írta volna, hogy a szülei tudta nélkül...

ahogy az első írta, sátrazás, kemping meg ilyenek, nem hiszem, hogy egy kempingbe nem engednek be 18 éven alulit

2012. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
természetesen a szüleim megengedik! :) a barátommal már lassan 1 éve együtt vagyunk én elmúltam 16 ő pedig elmúlt 17.sátor,kemping?! hát nem is rossz ötlet,de valami kényelmesre gondoltam,ugyanis UTÁLOM a sátrakat :D:$ meg ha valaki tud valami konkrétat az is jó volna :) előre is köszi,és az eddigieknek is köszi! :)
2012. júl. 31. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:

a kempingekbe általában lehet lakókocsit meg kis faházakat bérelni, kényelmesebb mint a sátor :)

a Balatonon nézzetek körbe

2012. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze attól függ, hogy mennyi pénzt szántok rá vagyis a szüleitek mennyit szánnak rá :)
2012. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!