Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi viselkedhet úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi viselkedhet úgy poénból vagy más okból, mintha bejönne neki egy nő, pedig nem így van?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm egyértelműen úgy viselkedik, mintha tetszenék neki, de biztos vagyok benne, hogy nem így van. 1. Több volt barátnőjét is ismerem, és teljesen más típusú nő vagyok, meg vagyok róla győződve, hogy nem tetszem neki. 2. Látom rajta, hogy a "jelek", amiket küld, nem őszinték, vagyok ennyire jó emberismerő. Akkor meg miért csinálja?


23/L


2009. júl. 26. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Jelenleg van csaja? Ha nincs akkor csak a sex miatt kellenél neki. Vagy Tényleg bejössz neki, de néha úgy viselkedik, hogy nem vagy az esete. Meg az emberek ízélse változik.
2009. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
vagy csak unatkozik...
2009. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Honnan veszed, olyan biztosra, hogy nem jössz be neki...

Nekem is mondta nemrég egy lány hogy biztos nem tetszik nekem, mert ő nem 52kg, hanem 55kg...

De az ilyen az hülyeség... neki szép szemei vannak, szép keze, kemény feneke, szép mellei, stb... és nem utolso sorban nagyon aranyos..., meg elkezdte a hasát, hogy milyen nagy, ami szintén hülyeség, mert nagyonjól néz ki...

Ez a lány is felhozta egyik exemet akit imer, hogy az hogy néz ki..., de ruha nélkül ő nem látta soha, nem tudhatja, hogy egy nagy vágás van a hasán ami csunyán elfertőzödött és nem éppen szép heg van rajta, és hogy a testén van a Babának egy nagyon nagy anyajegy, de én ezt a lányt igy is nagyon szerettem...


Egyszoval nekem is bejön az a lány...

Csak sajnos tegnap este elküldött a fenébe:(

Én meg könnyes szemmel olvastam amit irt... most meg fáj az élet...

Na ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem mindenki olyan...

2009. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Még az elözöhöz hozzáfüzném, hogy jártam olyan lánnyal is, akinek gyereke volt, és látszott is rajta... mégis szerettem... nem mindig jártam ugymond "fulos csajokkal", amit nem bánok mert nem is normálisak az tuti...
2009. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
egyetértek az elsővel
2009. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
sztem lehet zavarban van mikor veled van vagy a te társaságodban, és így próbálja leplezni a zavartságát, de nem sikerül neki mert te rögtön észreveszed a zavaró jeleket. :)
2009. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

3 szó.


1.Meg

2.Akar

3.Dugni


Több mint valószínű...:) Bizony, én is csináltam, holott a leányt a hátam közepére sem kívántam, mint párt, de be kellett vágódnom nála, hogy be tudjam vágni...

Ilyen az élet...:)

-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor összegzem:zavarban van, mert csak meg akar dugni, de semmi más?

Csak jövő héten talákozunk,akkor se biztos, én meg itt eszem

magam, hogy mit akarhat. :D

(úgy tudom, van barátnője).

2009. júl. 30. 18:17
 9/11 A kérdező kommentje:
De ahhoz, hogy meg akarjon dugni, tetszenem kéne neki, és a volt barátnőit elnézve, ez ki van zárva.
2009. júl. 30. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:

" a volt barátnőit elnézve, ez"


igen a VOLT a lényeg. lehet hogy nem is azok a lányok voltak az esetei, hanem pont TE. szóval a lényeg hogy nem kell rögtön dugni vele. ismerkedj vele többet, 3,4hónapot kibírtok együtt szex nélkül az már lehet jó jel(természetesen párként).


hát a fiúk nagyon szemetek, úgy mint a nők is.


szóval ha fiú dugni akar, akkor bármit bedumál neked: van aki jól csinálja-akkor ő meg is dug-, van aki kevésbé jól-az ilyet lekoptatod.

a lényeg a nő dönt, illetve azt kell hinnie hogy ő döntött.

2009. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!