Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Külső alapján mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Külső alapján mit gondolnátok rólam (lent)?

Figyelt kérdés

Képet nem rakok fel,de leírom,hogy nézek ki.

166/52kg Közepes méretű mellek,izmosnak mondható fenék.

A szemem nagy, zöld, kicsit mandula vágású,a szám vastag,a hajam hosszú,fekete(festett)

Szoktam sminkelni magam.Alapozó,kifestem a szempilláim és felül tusvonalat húzok"cicásan".Van ,hogy rúzst is használok,kicsit pirosas-narancsos,mert alapból elég pigmentált a szám.(De nem vérvörös)Az arcra pirosító.

Az öltözködésem leginkább testhez simuló nadrágok,sok farmer.Nem szoktam kirakatba tenni a mellem,de van pár dekoltált felsőm.Színekben a barna,szürke,fekete,fehér a favorit.Szeretem ha van egy kevés csipke a ruháimon.A farmerjaim "szagatottak":D leginkább.

Nem vagy csak nagyon ritkán hordok magassarkút,szeretem a nőies lapos cipőket,sportcipőt,télen csizmákat.(+Bőrkapát szőrmés nyakkal)

Na elég kimerítő leírás volt,tudom ez még nem ad képet rólam,de nagyjából el tudjátok képzelni.Talán sokan ezt már a ribancos kategóriába sorolják(külsőségek alapján),nem baj írjátok le ha ez a vélemyényetek,az igazság érdekel.Mit gondoltok egy ilyen lányról,ha meglátjátok valahol?

Lányok is írhatnak ha van kedvük.

Köszi előre!


2012. aug. 23. 11:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kép nélkül az egész leírásod nem ér semmit. És ha van kép, még akkor is maximum a külsődről tudunk véleményt nyilvánítani.
2012. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél!:)
2012. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
így szerinted látatlanba mit mondjunk? Úgy állítod be magad, ahogy akarod, magad úgysem fogod lehúzni. Így őszinte véleményt mondani lehetetlen.
2012. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de így lehetetlen érdemben véleményt mondani!
2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Igen,gondolom nehéz,de használjátok kicsit a fantáziátokat.

Mint mikor egy könyvben leírják a szereplőket.Ott is el lehet képzelni:)

Sajna képet nem akarok,mert elég gáz dolognak tartom,hogy ide töltik fel magukat páran,nem szeretem az ilyesmit.

Az meg,hogy úgy állítom be magam...ilyen vagyok,ha nem az igazat írnám mi értelme lenne az egésznek?Nem egy kitalált nőre vagyok kíváncsi:)

2012. aug. 23. 11:23
 6/31 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik leírás alapján.16/F
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

"Sajna képet nem akarok,mert elég gáz dolognak tartom,hogy ide töltik fel magukat páran"


Pont annyira gáz, mint vadidegenektől véleményt kérni a külsőnkről.

2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Miért gáz,ha érdekel elfogulatlan emberek véleménye?

Ismerősök úgysem mondanák,hogy "Hé!Ma milyen ribancosan nézel ki!":D

2012. aug. 23. 11:26
 9/31 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de szerintem nincs semmi baj a leírtakkal.

Biztos jól nézhetsz ki, valószínűleg megfelelsz a közízlésnek és a mai korban jól megállod a helyed külsőleg, az más kérdés, hogy a felsorolt ruháid alapján sótlannak találnálak és ránézésre egyből meg tudnám mondani rólad, hogy melyik középosztálybeli üzletben vetted a cuccaidat anélkül, hogy én magam bármelyikben is vásárolnék, elég lenne a kirakatra, illetve a boltokba ki-be sétafikáló lányokra néznem.

Mindenesetre ez neked ne legyen baj, a férfiaknak tutira tetszik, tipikus girl-next-door kaliberű csajszi lehetsz, ezzel pedig nyilvánvalóan nem fogsz soha kitűnni a tömegből, de legalább nem is nyúlhatsz vele túlságosan mellé.


Ui.: Természetesen a külső nem minden, de a kérdésed erre vonatkozott. Ja, és nem vagyok irigy, nekem sincs okom panaszra, csak valószínűleg más körben mozgunk stílus/divat/megúgyminden terén.

2012. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Megeshet.Gazdagnak nem mondanám magam,bár szegénynek sem.

Ha van pénzem nem mind ruhákra költöm,vannak kutyáim,műkörmös vagyok(szóval anyagbeszerzés a mániám már:D)

Mindig beszerzek valami újat,de a ruházatom alapján valóban nem tűnhetek ki a tömegből:)

Itt arra is kíváncsi voltam,hogy soknak mondható sminkhez mit szólnak az emberek.

Köszönöm a válaszod, hogy kifejtetted!

2012. aug. 23. 11:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!