Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon fura, ha erre vágyom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura, ha erre vágyom? Van olyan lány, aki szintén vágyik erre?

Figyelt kérdés
Arra, hogy egy lányt megöleljek, megpuszilgassak, az ölembe ültessek, de nem bánnám, ha semmi több lenne köztünk. Csak a sok szerelmes párt látva mindig elgondolkozom, hogy vajon hol van az a lány, aki arra vágyik, hogy kicsit szeretgessék. Vajon hol és hogyan találhatnék olyan lányt, aki egy ilyen jellegű kapcsolatba belemenne?

2012. aug. 29. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én olyan vagyok
2012. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy???
2012. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
pistike/8
2012. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
47%
ja minden tartalom nélkül szeretgessék sok értelme van..
2012. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen fiú vagyok, szerintem nem fura :D
2012. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:

Akkor vegyél kutyát... Én pl annyira gusztustalannak tarom az ilyen párokat, akik csak nyalják falják egymást úton, útfélen... Annyira semmi az ilyen kapcsolat...


Ne higgyétek, hogy nincs senkim, de szerintünk mindennek megvan a maga helye...

2012. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?én itt vagyok :D

14L

2012. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szandy :) válasza:

Mindenki vágyik arra,h szeretgessék és hogy legyen egy olyan ember,akit szerethet.És szerintem egyáltalán nem nyálas ha 2 ember úgy szereti egymást,h mindig egymás mellett vannak...de az nekem sem jön be,amikor annyira falják egymást,h az már képtelenség...mindennek megvan a maga helye :)

L/16

2012. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van olyan ember aki erre vágyik,és meg is értem ha ennyire szeretik egymást,bár azért tényleg megvan mindennek a helye,és ez a nyalják falják egymást dolog...Van olyan esett mikor az kell,de szerintem egy normális kapcsolat nem erről szól:D

És amúgy szerintem ez teljesen normális dolog ha arra vágysz hogy egy nőt így szeress:D

Mindenki szereti ha szeretik:D

2013. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!