Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ha megtetszik Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha megtetszik Nektek egy lány buszon, villamoson, akárhol, és nézitek, a lány is visszanéz rátok, akár mosolyog is, akkor miért nem mentek végül oda hozzá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 21:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Minek menjek? 1000 meg egyszer megtörtént már, úgysem látom soha többet. Max hosszabb vonatúton megszólítom.
2012. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A.Romanov ***** válasza:
80%
Én oda mentem. Beszélgettünk és mikor rákérdeztem van e barátja közölte, hogy van :D
2012. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
És igen, nem mehetek oda minden lányhoz, aki megtetszik.
2012. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
mert ha megtetszik nekem másnak is megtetszik és biztos van barátja...
2012. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Mókusgyilkos ***** válasza:
mert örülök ha van 10 perc nyugalmam a buszon :) + mert ha kellően távol ül úgyse látom rendesen az arcát szóval ezt a fajta instant ismerkedést buktam.
2012. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Minek? Okés , hogy tetszem neki de hány lánynak tetszem?
2012. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Mert ő az ellenőr, :(((
2012. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
és szórakozóhelyen mondjuk miért nem mentek oda hozzá, ha van "szemezés", mosolyváltás? most nyilván nem arra gondolok, amikor egy nagyobb társaságot kell szétrobbantani ahhoz, hogy beszélni tudjatok vele...hanem, mondjuk amikor csak egy-két baráttal/barátnővel van ott.
2012. aug. 30. 21:14
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó xd
2012. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
52%

Mert egyenjogúság van elvileg. A nők akarták ennyire az egyenjogúságot, egyenlő feltételek, egyenlő fizetés stb. Arra nem gondoltak, amikor az Aladdinban Jaffar dzsinn akart lenni, és Aladdin közölte vele: "Azzal más is együtt jár..."


Nostehát, ha annyira akarták az egyenjogúságot, jöjjenek ők oda énhozzám. Máskülönben nem lesz semmi.

2012. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!