Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen kis aljasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kis aljasak a lányok? Titeket nem idegesítene ez?

Figyelt kérdés
Chatelek lányokkal honfoglalón és, akkor kérik az fb-met, de kis huncutok, mert előbb én küldjem, azt elvárják, de ha meg elküldöm kb. jó, ha fele nem tűnik el, látszik, hogy csak pofára mennek. Na azóta már nema dom meg senkinek sem vgy úgy állítom be, hogy ne láthasson képet rólam és úgy küldöm el a kis felszínes bandának. Szánalmasak ezek a mai tini lányok és akkor még azt mondják, hogy ők nem a külsőre mennek, hanem a fiúk ilyenek. JÓ vicc! -.-"

2012. aug. 30. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én örülök, hogy a külsőre mennek:D Bekapják a horgot:DD
2012. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem neten kell ismerkedni ennyi.
2012. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor te még nem próbáltál meg találkozni velük, az egy külön könyv:Dd
2012. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert te szívesen ismerkednél 100 kg-ós pattanásos vagy ronda lányokkal?Nem hinném drága...Tudod a külső megfog,a belső megtart!
2012. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rakd be profilképnek ezeket [link]
2012. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én igen is ismerkedem csúnya lányokkkal is, így alakulnak ki nagyon jó barátságok lányokkal. Attól még nem kell lelépni, tiszteletlenül bánni valakivel, csak, mert nem az eseted. Az a baj veletek kis felszínes lányokkal, hogy nem tisztelitek az embert, nektek csak az ember, aki szép és magas, izmost, pénzes. Menő ruhákban jár meg játssza a nagy menőt. Tiszta szánalom ez a média nevelte dedós sereg. Én normális lánynál fogok megállapodni, legyen az akár nem is tökéletes külsőre. Számomra legalább fontos az, hogy ki milyen belül, jellemre. Nem csak a külsőt nézem, mint ti lányok. -.-
2012. aug. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!