Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem heverte ki az exet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem heverte ki az exet. Valóban így van, vagy csak kamu lehet?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy interneten megismerkedtem egy lánnyal. Sokat beszéltünk, kameráztunk és egyszer találkoztunk is, a kezét is megfogtam, engedte. Aztán 2 hétig most nem találkoztunk, de hétfőn kezdődik a suli és mivel ebbe a városba jár suliba, ahol én lakom így tudunk majd találkozni többször. A lényeg, hogy ma benyögte, hogy amikor élőben taliztunk, eszébe jutott az exe, mert szerelmes volt belé és most tudatosult benne, hogy nincs még túl rajta. Ezért most nem akar kapcsolatot. Nem velem van a baja, azt mondta h tetszek neki (direkt kértem h mondja meg ha nem), hanem egyszerűen most senkivel sem szeretne kapcsolatot. De azt is mondta, hogy találkozni, elmenni ide-oda szeretne velem és akkor majd meglátjuk, hogy mi lesz. Kérdem én, aki már volt hasonló helyzetben, érdemes időt áldozni rá, vagy esélytelen és hagyjam? Egyébként a fő probléma az az sztem, hogy ugye neten ismertem meg, találkozni még csak egyszer találkoztunk egy rövid időre, szval nincsen még közös élményünk se. Így persze, hogy az exére gondol és nem rám. Ha hagynánk ezt a netes dumálgatást, és átvinnénk élőbe az egészet sztetek lehetne ebből vmi? Jó tudom majd kiderül :D Azt is tudom,hogy közös programok kellenek:) Ez a netes ismerkedés szar, csak elront mindent:)

2012. aug. 31. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Könnyebben felejtene veled ez tuti. Szerintem próbáld meg, ha látsz fantáziát a csajban.
2012. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha tetszik a csaj, mindenképp megér egy próbát. azt mondta, szeretne találkozni veled, ami jó. azt jelenti, nyitott feléd. talán a kapcsolatra várnod kell, de ha egy kicsit is türelmes vagy, ő értékelni fogja. csak hagyj időt neki kiheverni az exet!
2012. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!