Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fáj ennyire, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire, hogy egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés

Mintha minden egyes magányosan töltött nap egy-egy fájdalmas szenvedés lenne a számomra. Így megy ez már jó ideje, várom, hogy egy nap belép az életembe az a lány, akivel szerethetjük egymást, de csak nem jön. Egyszerre vagyok szomorú, elkeseredett és dühös, amiért senkinek sem kellek és ennyire sokat számít a külső a lányoknál, mert gondolom egyébként már tapadnának rám a környékbeli lányok. De húgom barátnői is válogatósak és bár vannak lányok, akik helyesnek tartanak ők valamilyen kegyetlen oknál fogva távol élnek tőlem. A környékbeli lányok meg észre sem vesznek vagy nagyon durván elutasítanak, nem jövök be nekik külsőre gondolom. :(

Kezdem azt érezni, hogy rossz helyre születtem. Főleg, hogy szinte minden lány, akinek bejöttem dunántúli. :(



2012. szept. 2. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. szept. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és ki mondta, hogy feltétlen a környéken kell mindenkinek megtalálni a párját? :D
2012. szept. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na igen, túl sok a Debrecen körüli. :D
2012. szept. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne várd h a sült galamb a szádba repüljön
2012. szept. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

esküszöm nem tudom eldönteni, hogy sírjak-e vagy röhögjek.

Várod, h belépjen az életedbe 1 lány? Igen? komolyan várod? hát bazz..ez..pf..áááXD Ez nem így megy. NEKED is tenned kell érte. Nagyon de nagyon ritka az, h csak úgy odamenjen 1 lány egy sráchoz. A srácnak kell tenni érte. Legelőszöris azt, h összeszedi magát, és nem sír mint 1 kis B*ZIIIIII. Vagy nem csaj vagy te véletlenül?

Rohadtul nem születtél rossz helyre, mindenhol ez van. Alkalmazkodj. Szedd össze magad, és csajozz, ne várd el, h 1 csaj szedjen fel téged(elkapott a röhögés a mondat vége miatt)

Lehet h már 30 lánynak tetszettél az elmúlt hónapban , csak nem láttad a jelzéseiket, mert sírsz, és nem foglalkozol mással, csak azzal h neked milyen rossz.

2012. szept. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 grofuram ***** válasza:
0%

Hannibal te valahogy mindig megelőzöl a jó válaszokkal, már másoltam is ezt a mondatot amint olvastam hogy majd beleírom a válaszba (Így megy ez már jó ideje, várom, hogy egy nap belép az életembe az a lány), erre már letoltad a poént :D

Amúgy ja igaza van Hannibalnak: egy ratyi vagy ez az igazság és szerintem inkább próbálkozz fiúkkal az egyszerűbb: csak odamész "Dugunk?" vagy bebasz egyet vagy répáz a helyszínen :D ez a neked való :)

2012. szept. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bleed válasza:

azt nem tudom mennyi idős vagy de még ne add fel.. :)


lehet hogy csak nem veszed észre a jeleket az lehet.. vagy csak épp pont mindig olyanra startolsz rá akinek nem kellesz

aztán egy csomo más csajnak meg lehet kellenél ...


nem tudom hol laksz.. ha egy eldugott kisvárosba ahol alig van lány... vagy egyéb ilyesmi helyen akkor nagyobb városba probálkozz .. én pl ahol lakok szinte mindenki ismer mindenkit.. akit nem azt leinfozzák valami ismerős által.. még olyan által is aki nem is igazán ismeri az embert.. csak épp megvan róla a véleménye..mert pl más zenét hallgat.. más dolgokkal foglalkozik mint a k***vra nagy átlag.. és hát ezek már alap kizáró okok egyes primitiv nem nyitott emberkéknek..


ja ha valami nő nemü van a közelbe akkor meg ne nagyon mutasd ki hogy menynire bánatos vagy meg stb.. nem szeretik az önsajnáltató emberkéket.. bár valamelyiknek az jön be de akkor az is valami világvége hangulatú stb..

2012. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!