Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Lehet, hogy teccek neki?

Figyelt kérdés
Egy fiúval szoktam msn-ezni,gyakran!De néha furcsa!megígérte nekem,hogy elhoz egy filmet!És nekem az a film nagyon kell,és msn-ezés közben csak úgy kicsúszott,és megírtam neki h "jujj de jó,nagyon szeri!"Ő meg azóta mindig írja,hogy írjam már le neki h szeretem,meg ilyenek?De nem értem,hogy mit akar tőlem!Mert néha flörtöl,élőben meg elpirul attól is,ha meglát!
2009. júl. 27. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű h tetszel neki!Azért pirul el,és azért próbál flörtölni.
2009. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de az a gond,hogy gyakran van csajokkal,meg ezelőtt mindig minden buliba volt valami csaja!és mindig más!De akkor is ugyan úgy pirult!De amikor beszélgetünk,akkor olyan,mintha próbálná mutatni,hogy ő engem nem is annyira kedvel....de ez ritka!
2009. júl. 27. 23:28
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
100% hogy bejösz neki :)
2009. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki. Neked bejön? Mert valószínűleg úgy értette ezt a filmes, és szeris dolgot, hogy tetszik neked. Ezért írja folyton, hogy valld már be neki az érzelmeidet, és akkor összejöhettek már.:D
2009. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Huhh...hát nekem nagyon-nagyon bejön!és köszike a biztatást!Aranyosak vagytok!
2009. júl. 27. 23:30
 6/17 anonim ***** válasza:
ugyanígy viselkedtem én is egy csajjal akibe belevoltam zúgva!!!! még jóhogy bejössz neki!!!! hajráááá!!! ;)
2009. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És én mit tegyek?Vagyis hogyan mutassam ki,hogy nekem is tetszik?
2009. júl. 29. 13:52
 8/17 anonim ***** válasza:
puszild meg :)
2009. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
például:) vagy meny oda és mond meg neki!!:D
2009. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát igen...ha olyan merész lennék!
2009. júl. 29. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!