Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden srác csak a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden srác csak a szexre hajt. Hogy legyen így komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
mármint az olyan srácok, akik tetszenek. mihelyst látják, hogy nyitott vagyok, onnanstól ki akarnak csak használni.
2012. szept. 2. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"az olyan srácok, akik tetszenek" - nyilván az átlagos emberek nem játszanak nálad, azok akik meg jól néznek ki ki is használják, és végig dugják a földet, nem kapcsolatra vágynak....
2012. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

végigdugják a földet ...:)

hát lehet

bár én ismerek jól kinéző kivételeket

miért ne lennének, változtass magadon, a kisugárzásodon...akkor ne legyél annyira nyitott, ennyi

2012. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hole Hunter ***** válasza:
Irány a zárda! Kapcsolatod Istennel a legszigorúbban vett lelki-érzelmi kötelék lesz...egy életre!
2012. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts már légy szíves azért, mert el vagy keseredve. Nem kell az összes srácot egy kalap alá venni.


Üdv: egy egyedülálló lány

2012. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

szóval ne legyek nyitott.


előző kapcsolatomban is 3 év alatt egyszer mertem kimondani, hogy szeretem. ahhoz is össze kellett szedni magam.


ez az élet?

2012. szept. 2. 11:17
 6/15 anonim ***** válasza:

ha nem merted kimondani, akkor lehet inkább neked nehézkes ez a komoly kapcsolat dolog, nem?

azért 3 év alatt mondja mindkét fél a másiknak, h szeretlek...ez így nem okés, ha nem mondtad

úgy értem az ismerkedős rész után ne legyél nyitott, jelezd, h mit akarsz, és akkor aki komolyabb szándékú, úgyis teperni fog még, várj ki

2012. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én jól nézek ki,szeretnék is párkapcsolatot de szintén csak a szexre hajtok.Miért? Mert tanulok,edzésekre járok,hangszeren játszom,zenekarban is,különtanár is jön néha hozzám.Minden délutánom,még a hétvégék is foglaltak,magamra se jut időm,barátnőre főleg nem.Ìgy nem lenne értelme egy komoly kapcsolatnak.De a szexet nem kívánom hanyagolni..ezért keresek hasonló lányokat,akik szintén csak szexre vágynak.De én az elején tisztázom mit akarok,nehogy csalódás legyen belőle..17/F
2012. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ráadásul a korosztályombeli lányok túl komolytalanok is.7-es voltam
2012. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez marhaság! Nem minden srác csak a szexre hajt, mégha ugy is tünik.
2012. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! hány éves vagy? Milyen pasikra hajtasz? Én tetszenék neked? 28F
2012. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!