Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 165cm magas, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 165cm magas, vékony fiúnak igaz max az oviban lenne esélye becsajozni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
igen igaz -.-
2012. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással igen.
2012. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem akarlak meg jobban elbatortalanitani, de tenyleg eleg rossz lehet neked a magassagod miatt. Egyetememen van 2 csak, ilyen 1,4 m koruli a magassaguk, egyikuknek van csak alacsony pasija, kb. olyan magas, mint te. A masiknak meg jo magas a pasija. Azert van eselyed, de inkabb alacsony lanyoknal probalkozz, habar semmi sem kizart. Szomszedom, aki fiu egy nala fel fejjel magasabb csajjal jar, igaz, hogy irto jokepu es elragado a szemelyisege.
2012. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

óvodába nem engednek be.

az alacsony lányoknál is van esélyed.csak próbálkozni kell.

nem kell rögtön feladni

2012. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy csomó nagyon alacsony lány (140-150cm), szóval simán betudsz csajozni.
2012. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire gyáva vagy meg stb akkor igen...önbizalom!!
2012. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 170 centi vagyok és van egy gyönyörű barátnőm, aki 160 centi magas kb. én is ezt hittem sokáig, de mikor összeszedtem magam, és elhívtam randira, meg lett az eredménye. amúgy meg nem a magasságodat nézik általában, azt csak a gyökerek teszik, vagy az olyan lányok akik magasabbak mint te :P
2012. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!