Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti milyen szövegekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen szövegekkel szoktatok csajozni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 20:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztázzuk: LÁNY VAGYOK!

Már rengeteg válasz érkezett, és mindből azt vettem le, hogy azt hiszizek, hogy fiú vagyok.:)

2012. szept. 3. 18:19
 12/24 ASOT ***** válasza:
valóban azt hittük! :)
2012. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
most akkor arra vagy kíváncsi,hogy milyen szöveget mondunk egy lánynak?
2012. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 ASOT ***** válasza:

de mivel azt kérdezted h "Fiúk ti milyen szöveggel..." Így nem gondolt senki arra, hogy te lányként úgy akarsz majd pasizni mint ahogy mi tennénk pasik.


Avagy csak arra vagy kiváncsi hogy az adott pasik akik odamennének hozzád vajon miket fognak mondani...

2012. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Az van, hogy én nem vagyok az a diszkós fajta. Szoktam bulizni, de diszkóba nem szoktam járni. Szóval a barátnőm kitalálta, hogy menjünk el együtt. És a végén meg hozzátette: "Ne lépődj meg, ha fiúk odamennek hozzád és csajozós szövegeket mondanák!"

Én meg nem igazán értettem de.nem kérdeztem vissza, mert nem találtam lényegesnek, de.most elkezdett érdekelni...

Hát... szóval, ezért tettem ki ezt a kérdést.

2012. szept. 3. 20:03
 16/24 ASOT ***** válasza:

na! akkor ezt továbbra is veheted példának csak más szemszögből :)


"Ha odamész, alap h köszönsz, Szia, bemutatkozol h ki vagy, megkérdezed h őt hogy hívják, megmondod neki h egész este őt bámultad és le sem tudtad venni róla a szemed, de nem volt merszed eddig odamenni hozzá... és meghívhatod valamire...

"


De lesz bunkó fajta is aki egyből lerohan...

2012. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egy Somogyi András idézettel '' Szia cica, Laci vagyok.''
2012. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

És mit mondanák a perohanósok, akiknek csak a szex kell.

És mit monjak arra, aki nagyon nyomul. Úgy, hogy szexet akár, én vissza akarok neki keményen vágni, de mit mondjak?

És ők mit mondanák?

Am. Köszi

2012. szept. 3. 20:14
 19/24 anonim ***** válasza:

Nézzük csak:)


-Szia, hogy hívnak?

-Szia Coitus Gizi.

-Meg****laaaak(részeg ember)

-Te engem nem, de az a nagy állat melletted TÉGED igen:DD



Kellékek, egy lány(normális), egy fiú(részeg), és egy gyúrós állat, aki buz*:D

2012. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 ASOT ***** válasza:

pfff....:)


hidd el, hogy tudni fogod , hogy csak szexet akar, és csak arra tud gondolni h még buli után megb@sszon.

Ehhez nem kellenek szavak látni fogod rajta.

Az a mérhetetlen nagyképűség, a dumája ahhoz képest szánalmas mint egy 15 éves kiscsávóé. Aki azzal jön h "sziasztok lányok" kész vicc. :)

Szóval ezt a viselkedéséből le fogod tudni szűrni.


Amúgy meg annyi hogy elfordulsz és olyasmit mondasz , hogy kopj le huzz el, a szokásos női megalázások :)

De az ilyennek legalább 5x el kell mondani.

2012. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!