Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leadtam az igényeimet, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leadtam az igényeimet, már nem is nézem a külsőt és mégsem találom a párom, miért?

Figyelt kérdés

Most, hogy már nem nézem a külsőt még inkább meglátom a lányok jellemét és sajnos még inkább látom, hogy mennyire nincs jellemre olyan lány, akit én szeretni tudnék és ő is viszont engem. Aki igazán rendes lány volt és jól elvoltunk együtt, azokról hamar kiderült, hogy jobban szeretik a kutyákat, mint egy fiút, szóval velük sem lesz semmi az is biztos. Én rájöttem arra is, hogy inkább olyan lány kéne nekem, aki hozzám hasonlóan szeretethiányos és egyben szereti a gyengédséget, összebújásokat, öleléseke, puszikat szinte egész nap. Biztos sokaknak nyálasnak meg nyominak hangzik, hogy egy fiú ilyen, de akkor is vállalom, bár tartok tőle nem fogok olyan lányt találni, akivel kölcsönös lenne a vonzalom. Valahogy nem akar összejönni, ezek a lányok is, akikkel jól elvoltam inkább valahol az ország másik végén élnek. Az az egyik, akit szintén rendesnek tartottam, idő közben rájöttem, hogy ő is csak felszínes, ostoba lányka sajnos.

Nem értem miért nincs olyan lány, akinek a szeretet, az érzelmek, az összetartozás, a család, a jövő többet jelent, mint a külsőségek vagy a vagyon. Egy olyan lányt keresek, akivel lehet tervezni több évre is később családot alapítani. De ez a mai fiatalság olyan kiábrándító jellemre. Nincsa nagy igényem szerintem pedig. Sokan mégis azt hiszik, hogy a külsejükkel máris megvettek maguknak, de én nem olyan fiú vagyok, jó ideje már nem...



2012. szept. 3. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig ott a megoldás a soraid között, ha csak távolabb találsz hozzád valót, akkor költözni kell. Hidd el, nem ti lesztek az elsők ezen a téren! A kutyás csajoknál pedig próbálkozhatnál a tököd nyalogatásával, arra talán felkapják a fejüket.


Üdv.

2012. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindegyik lány ilyen,csak amit te felvázolsz,azok egy kapcsolatban működnek általában.

te meg azt várod gondolom,hogy az első hét után az öledbe huppan rajongva érted.

hát nem.

kell hozzá némi meló is előtte.

2012. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy neked is jót tenne egy kutya, akivel legalább a fele szeretetigényedet kiéled mert a soraidból úgy érzem, ez a hiba, ezért vagy sok a csajoknak.

ki győzi hogy egész nap nyalják-falják, most őszintén?

nekem volt ilyen pasim. 2 nap után olyan durván berepedt a szám az állandó csókolózási kényszere miatt hogy többen kérdezték, verekedtem-e vagy hogy mi történt.

a nyakam bőre is kérgesre száradt az örökös pusziktól, ezt mégegyszer nem akarom végigélni.

az összebújásról nem is beszélve. állok fel egyik percben, erre nem akar elengedni. mennék ki, nagy nehezen elenged de fogja tovább a kezem (a házban). én meg megkérdeztem hogy, a wc-n is fogni szeretné-e

szóval igen, ez túl sok tud lenni, egy részét le kell vezetned máshol, mondjuk pont egy olyan háziállaton akit lehet simogatni, ilyen igényei vannak (ezért nem a halakat javaslom :D).

2012. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as jól beszél! nem sok lány van aki eltűri, hogy még levegőt se kapjon a nagy szeretetáradattól (én kifejezetten idegbajos és agresszív leszek ettől rövid időn belül). ezt a család, jövő, stb. dolgot meg az első pár hónapban meg se említsd szerintem, mert ezzel csak elüldözöd magad mellől őket.
2012. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!