Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találom a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a páromat, annak ellenére, hogy már az igényeimet is leadtam?

Figyelt kérdés

Valahogy nincs olyan lány, aki jellemre megfelelne vagy,ha igen távol él tőlem, illetve nem jövök be neki külsőre. Pedidg jó lenne már végre ölelni, szeretni egy lányt, olyan rossz látni a sok szerelmes párt. Nem is értem, mert nem egy lánynak bejöttem már, de ők nekem nem jellemre, mert a külsőt már nem is nézem egy jó ideje, mert egyszerűen csalódtam a szép lányokban és azóta szabályosan kerülöm őket. Jelnelg csak fb-n, chat oldalakon ismerkedem, meg fent vagyok pár társkeresőn, de eddig semmi, illetve élőben szólítgattam le lányokat, de annak sem volt értem, mert úgyis látszott,hogy már foglaltak általában vagy nem vevők a lányok az ismerkedésre a városban.

Azt utálom a legjobban, hogy ilyen érzelmes fiú vagyok, mert különben egészen biztos jól ellennék egyedül is és nem hiányozna a szeretet, szerelem, amiről gyakran álmodozom. De olyan lányt tartok tőle sosem találok, akibe bele tudnék szeretni jellemre is a külsején kívül és én is bejönnék neki.



2012. szept. 1. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is pont így vagyok

18/f

2012. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen lányt keresel (jellemre)?
2012. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Detto!! Ebbe a cipőbe járok én is remélem lesznek értelmes válaszok! :)


18F

2012. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el ezt a lányok is kérdezhetnék,köztük én is. Már lejjebb adnám az "igényeimet" is,de egyelőre nem jártam sikerrel.

A leszólítást én sem szerettem soha.A lerohanás szerintem a felszínes csajoknak jön be és abból nincs hosszútávú kapcs.

2012. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!