Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha ezt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ezt mondja egy lány akkor valójában mire gondolhat? Lányok ti ilyenkor mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Nos van egy lány aki tetszik. Már elég sokszor találkoztunk, régebb óta ismerjük egymást. És ma megkérdeztem tőle, hogy járna-e velem. És erre ezt felelte: nem nagyon érne rá mert mindennap 8 órája lesz és így meg nem lenne jó járni, hogy ha alig tudnánk találkozni. Ebben az évben a tanulással akar inkább foglalkozni. (most kilencedikes).

Tehát akkor ez egy tényleges nemet jelent csak finoman megfogalmazta, vagy pedig lehet még esély csak adjak neki időt, hogy megszokja az új iskolát ? Végülis az igaz, hogy kilencedik osztályban az embernek meg kell szokni, hogy új iskola, új osztályközösség, nagyobb elvárás, több tanulás.


2012. szept. 3. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tényleg elutasítás. Voltam 9.-es, és az tényleg nem annyira gáz, minz amilyennek eleinte hiszik a diákok. Később még rosszabb lesz! És a suli miatt nem akar barátot egy lány? Szerintem hülyeség.

én 12.-es vagyok, és van egy barátom, aki 180km-re lakik tőlünk, és ráadásul hétvégén dolgozik, ezért csak úgy tudjuk megoldani a találkozást, hogy vasárnap lejön, és keddig, max. szerdáig marad; miközben itt van, én tanulok, és nem akadályozzuk egymást semmiben. (megjegyzem, 4-5-ös tanuló vagyok, és a hatására javulta a jegyeim tavaly is; én 18, ő 23 éves)

Ha a lány tényleg szeretne valamit, szerintem ezt bevállalta volna, hogy tanulás mellett találkozzon veled valamennyit.

Bár így ismeretlenül nem tudok mit mondani; esetleg egy két hónapot adj neki, hogy belerázódjon, és ha akkor igent mond, nyert ügyed van. (:

2012. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
minek kérdezed meg a véleményünket amikor te szentül meg vagy győződve arról, hogy ez nem burkolt elutasítást, hanem TÉNYLEG így van ?! azt akartad, hogy bólogassunk és egyetértsünk? hát szerintem ez hülyeség, mert meg lehet oldani, ha akarjátok. max akkor hétköznap csak összefutás szintjén találkoztok, persze emellett dumáltok és hétvégén meg minél több időd együtt töltötök. szerintem ez a válasz nem a suli miatt lett "nem"
2012. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát én lány vagyok,és az a véleményem,hogy egy nagyon udvarias módját választotta az elutasításnak..tudod ha engem érdekel valaki,nincs határ,én a szakvizsgám alatt is randiztam,és ötösre szakvizsgáztam :)szóval ez nem lehet kifogás :O
2012. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezelott 2 evvel en is pont ebben a helyzetben voltam, pont ehhez hasonlo mesevel razott le egy csaj.

Hidd el nekem hogyha akar toled valamit akkor talal rad is idot

2012. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!