Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt, hogy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy alacsony, vékony fiúnak nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Már annyira pesszimista vagyok emiatt. EGy ideje itthon edzem egy kidolgozott edzésterv szerint, de gondolom nem ér annyit, mint egy kondis edzés, amire nekem még nincs pénzem, mert nincs munkám, tanulok.


Ha nőni má rnem is tudok, jó lenne már hízni, izmosodni, mert vékony vagyok sajnos, ez meg nem vonzó a lányok számára én úgy látom.



2012. szept. 4. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mer' debreceni rinyagép vagy. Több önbizalom, és menni fog. Térjél már észhez b*zdmeg!
2012. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Jól van Fordó, elsőnek vidd el a gyűrűt, talán nem siránkozni kéne, h jaj sose lehet barátnőm hanem felkelni a gép elől posztolás helyett...
2012. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
RINYA. annyira elegem van már a férfiatlan pasikból. de annyira.
2012. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mert hülye vagy, komolyan mondom. Nekem fiatalabb koromban semmi gondom nem volt ezzel, a 16-20 év közötti korosztályt ez egyáltalán nem érdekelte. Mármint, akik engem érdekeltek. Gyönyörű, alacsony, vékony barátnőim voltak, természetesen a 175 centimmel nem 190-es csajokkal ismerkedtem.

Most így 25 évesen már persze férfiasodni kell, mert ilyen korban már sokkal egzisztenciálisabban gondolkoznak a nők, megkomolyodnak. De így is simán megismerkedek bárkivel, maximum barátok maradunk. Ez csak fellépés és önbizalom kérdése. Meg persze nem árt, ha el tudsz beszélgetni érdekesebb témákban is.

2012. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Növesszél pin@t. A leszbiknél lehet esélyed.


Vagy hajts rá a hobbit csajokra.

2012. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nehéz olyat találni, aki kisebb termetű tőlem, de az a lány már tuti foglalt is.
2012. szept. 4. 13:22
 7/19 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Keress olyat aki veled egy magas, vagy magasabb ki a fenét érdekel de komolyan?!
2012. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Most nem tudom,hogy ugyanaz vagy-e aki itt naponta,felteszi a kérdést,hogy "alacsony és vékony fiú vagyok,nem találok barátnőt"...,de már unalmas a nyavalygás!Tegyél magadért,ha nőni már nem is tudsz akkor széltében nőjél,súlyzózz,alakíts ki egy étrendet,mert a parizeres kenyértől soha nem leszel izmos,akár mennyit súlyzózol bárhol is.Egyébként meg azért nem találsz barátnőt,mert nem tudod elfogadni magad úgy ahogy vagy..,addig meg más sem fog elfogadni,a lányok sem!
2012. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
kevesebb esélyed lesz, az biztos.
2012. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%

egy,férfinak,nehéz,dolga,van,ha,kiakarja,gyurni,magát,

1.megfelelően,kel,étkezni,ami,nem,kevés,pénz,és,táplálék

kiegészitőket,kel,szedni,a,súlyok,emelgetésétől,sérved,is,lehet,plusz,megpattanhat,egy,ér,az,agyadba,az,erőlködéstől

adig,egy,csaj,felvesz,egy,5,centis,rövidnadrágot,egy,toppot,alá,egy,meltartót,direkt,ugy,hogy,látszódjon,a,pántja,és,már,keletheti,magát,ráaádásul,sok,csajt,ismerek,akiknek

jó,a,teste,pedig,nem,mozognak

2012. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!