Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Akik nem elsősorban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik nem elsősorban a külsőre mennek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egyébként nagyon jól eldumálunk, de külsőre nem éppen az esetem.

Lányok!

Ti adnátok egy esélyt a kapcsolatnak? Tudom, hogy ez nem egyik napról a másikra megy, de megpróbálnátok? És itt olyan lányokra gondolok, akik nem kifejezetten a külsőre hajaznak!

Mert be kell látni, hogy a külső csak először fontos, utána már kevésbé.. 17L Köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 4. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen. De te ne adj, ahogy látom abszolut nem való ez neked.
2012. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart, a sex hozzáláncol.
2012. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt igazából neked kéne tudni. Ha felteszed itt a kérdést és mások véleményétől függően adsz illetve nem adsz esélyt a neked külsőre nem tetsző fiúnak, annak nincs sok értelme.
2012. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmiféle szexuális vonzódás iránta, akkor nem hiszem, hogy túl nagy esélye lenne a kapcsolatnak. Nem a külső a fontos, nem kell egy adonisznak lennie, de ha nincsen iránta nagyobb érdeklődésed, csak annyi, hogy jó vele beszélgetni, akkor felesleges megpróbálni a kacsolatot.


28/n

2012. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt valóban neked kell eldöntened. A párom nekem sem tetszett elsőre meg. Aztán mégis meghódított, nem tudom hogyan. Bár én nem is gondolkoztam rajta, hogy adjak esélyt vagy ne. Egyszer csak azt vettem észre, hogy megengedtem neki, hogy megcsókoljon. Pedig 2 hónapig pedálozott. :) De ha nem így történt volna, akkor nem próbáltam volna meg, mert ha nem érzek semmit, nem vonz, akkor nincs is értelme.
2012. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az, h nem a külsőre mész, nem egyenlő azzal, ha szkafanderben, meg zacskóval a fején kellene lefeküdj vele, h bárminemű vonzódást táplálj iránta...

aki nem a külsőre megy, az is tud találni valamit a külsőn, ami megtetszik neki...tehát hibás az elképzelésed

2012. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen adnék neki egy esélyt. A párommal is ez volt, akivel már 2 éve együtt vagyok. Nekem nem tűnt annyira vonzónak, de amikor belészerettem minden tökéletes lett hirtelen és még most is jóképűnek találom, gondolom mert hozzászoktam és megszerettem. Szóval adj neki egy esélyt, jó is kisülhet belőle!
2012. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha egy nagyon kicsit sem találom vonzónak (legalább az orrát tartsam cukinak vagy valami), akkor nem.

Hiába mondják sokan, hogy ez gerinctelenség, szerintem sokkal szemetebb úgy járni valakivel, hogy hát rendes, de férfiként nem tartom sokra...Az az igazán megalázó.

2012. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én adnék,mert az a srác aki nekem tetszik,hát hogy is mondjam 20 kilóval több mint én,nem is olyan jóképű,hejes,de a dumája miatt birom.Meg a szemei is tetszenek (kék a szeme)
2012. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!