Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai tizen es huszoneves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizen es huszoneves atlagos lanyoknak miert 90% ban cukifiu pasija van? Miert nem jo nekik az atlagos kulseju pasi?

Figyelt kérdés
Legalabbis azt latom nagy varosokban hogy atlagos kulseju huszoneves pasinak meg a ronda lanyokert is vert kell pisilnie higy egyet felszedjen. Mindig csak helyespasikkap latok ronda atlagos es szep lanyokst is.
2012. szept. 4. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nemtudom mi számít a cukifiú kategóriába, és mi az átlagos külsejűnek, de nem hiszem hogy 90%nak cukifiú pasija van, te csak ezeket veszed észre
2012. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolkozz el! "lanyoknak 90% ban cukifiu pasija van? " Szerinted ha 90% cukifiu, akkor mi az átlag?
2012. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Öööm mert szeretjük a helyes pasikat és ha megkaphatjuk őket akkor minek érnénk be az átlagosokkal.?

Nem ez amugy emberfüggő legalábbis nálam ...személyiség meg sok minden más is beleszámít persze a külső is hiszen olyannal nem állok le ismerkedni illetve kavarni aki egy kicsit sem tetszik... Ezzel szerintem mindenki más is igyvan...

2012. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
81%
Mert siránkozol ba*ki a gép előtt konditerem helyett
2012. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Azt hittem a nagyvárosokban a lakosság 90%-a helyesen ír.

De látom tévedtem..

2012. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

"Öööm mert szeretjük a helyes pasikat és ha megkaphatjuk őket akkor minek érnénk be az átlagosokkal.? "


Mi meg ugyanígy vagyunk a jó csajokkal de ezen bezzeg rögtön megy nálatok a sírás hogy a disznó pasiknak csak a modell-külsejű lányok jönnek be :D:D

2012. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mindenki az über jót akarja magának, az átlagos srácok is a modellcsajokat, az átlagos csajok is a rohadt jól kinéző pasikat, de az, hogy a saját szintjén keressen, eszébe sem jut...
2012. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

22 vagyok, átlagos...a párom szintén, macis, barna hajú stb...szal én csatlakozom a maradék 10 %-hoz


N22

2012. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, csak én 20/N vagyok..
2012. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

mert ha szebb vagyok az átlagosnál és megállnak nekem helyes pasik is akkor nem a 150 kilós büdös, igénytelen, egész évben egy pólóban járó szőrös disznók válasznom majd.

ha egyszer majd olyan ocsmány leszek hogy csak az ilyenek lesznek számomra elérhetők akkor talán lejjebb adok az igényekből de addig nem.

jöhetnek a sértődött lepontozók :P

2012. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!