Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet igazán hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet igazán hűséges egy mai huszonéves pasi?

Figyelt kérdés

Ma bebizonyosodott, amit évek óta gyanítok: apu csalja édesanyámat. Ez természetesen engem is mellbe vágott, hiszen anyuval nagyon jó kapcsolatban vagyunk. Mégis, én is elbizonytalanodtam, hogy tényleg hűséges lehet-e egy férfi. Eddig egy hosszú párkapcsolatom volt, nem csaltak meg (tudtommal), de nem felejtette el néha a tudomásomra hozni, hogy vannak nálam jobbak. Persze, hogy vannak, csak rosszul esett, hogy pont ő mondja. Biztos voltam benne, hogy rövid időn belül ő is félrelép.

Egy komoly kapcsolatot szeretnék, egy férfit, aki tisztel, szeret és megbecsül engem, hosszú távon. Ezeket én is megadnám neki, nagyon tudok szeretni, és hűséges típus vagyok. Nem hinném, hogy ezek olyan nagy elvárások... vagy igen?

19/L


2012. jan. 26. 22:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én hűséges vagyok, de jelenleg nincs ügyfélfogadás.
2012. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem nagy elvárások. Én sosem csalnám meg a barátnőmet. Egyrészt, mert nem érdekel, hogy minél több lánnyal dugjak, szóval ha lenne valaki akivel szeretjük egymást akkor számomra nem létezne más nő, másrészt pedig undorító dolognak tartom. Úgy gondolom mindent meg lehet beszélni, ha pedig nem megy, akkor ki kell szállni a kapcsolatból, aztán utána azzal kefél az ember akivel jólesik, de előtte semmiképp. Legundorítóbb dolog, amit az ember megtehet a párjával.

21/F

2012. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én is hűséges tipus vagyok 5 nőmből egyiket se csaltam meg.
2012. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Bence_ ***** válasza:

Ha ezt mind megadjátok egymásnak akkor szerintem nincs gond. "egy párt, aki tisztel, szeret és megbecsül engem, hosszú távon."

Férfiak általában lusták és csak akkor lépnek ha valamit már hosszú ideje nem kapnak meg.

Apu csalja anyut, dologban anyunak is lehet szerepe.

Miérteken érdemes elgondolkodni.

2012. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Tud huséges lenni ha akar. 2 éve vagyok párommal és nem csalt meg. Elhiszem neki mert bízok benne (nem tett semmit amiért ne bíznék)

Ha meg nem akar huséges lenni akkor jon a biológia dumával h mert a pasiknak az a dolga h minel tobb not meg... és ezzel el is intézi

2012. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Beszélni könnyü róla,csak átélni nehéz,a válaszom szinte semennyire,de ez a lányokra is igaz.Most nehogy példákat írjatok,hiszen a kivétel erősiti a szabályt,és a nagy lámurokat pont ez az oldal cáfolja.
2012. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


mint pasi mondhatom,hogy nem igazán találsz 100%-ig hűséges 30 alatti pasit...,ha nem csal meg esetleg az azért van mert nem volt lehetősége...sajnos egy erkölcstelen világban élünk..

én éppen bnőt keresek csak épp én nem felelnék meg neked a korom miatt...

pedig amit leírtál az nagyon jó és tetszik...


35/F

2012. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Tuti fogsz találni egy helyes, hűséges és normális fazont magadnak, IDŐVEL! Lehet viszont, hogy előtte még hosszas szenvedésre vagy ítélve, viszont ez majd elősegíti azt, hogy minél jobban meg tudd becsülni őt, ki majd idővel csatlakozik életed fonalához.

Amúgy én sosem mondanék ilyet a barátnőmnek ilyet, hogy ki csinosabb nála. Lehet azért nem, mert én sem bírnám elviselni, ha ezt megkapnám tőle, hogy mutogatja a nálamnál "jóképűbb" fazonokat... Ki tudja?! Mindenesetre eszembe sem jut ilyet az orrára kötni és mellesleg úgy sem jelentek ki ilyet, ha fenn áll az esélye, hogy netán visszahallja valamikor. Rosszul esik mindenkinek...

A megcsalás pedig... Vagy csinálja az ember rohadt jól, vagy sehogy. Az a bunkó dolog, ha nagyon feltűnőek és gátlástalan/pofátlan módon űzi valaki.

2012. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Panda Péter ***** válasza:
erre nem lehet egyenes választ adni, embere válogatja. én előbb nyírnám ki magam mint hogy megcsaljak egy lányt, van akinél meg ez az alap.
2012. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2012. jan. 26. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!