Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú társaim! Ti is észrevettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim! Ti is észrevettétek milen alacsony szintre jutottak a mai lányok? Egyáltalán érdemes még ismerkedni van egyáltalán értékes lány ebben az országban, aki még nem foglalt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 17:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
te tényleg hülye vagy? persze hogy van még olyan lány.. csak az agyadban valamiért ilyen gondolatok uralkodnak
2012. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Má' megin' ilyen kérdés. Van. De tudod ez olyan, mint a nem kamu külföldi ösztöndíj, senki se beszél róla, nehogy elszalassza a saját lehetőségeit. :DD
2012. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Mókusgyilkos ***** válasza:
54%

érdekes:

Debrecen tényleg nagy király mert én 20 év alatt öszvisz EGY azaz 1 olyan csajt találtam akiben abszolúte semmi értéket nem véltem felfedezni. költözz ide :)

2012. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
64%
Életed... van? Tudod, az ablakon kívül is történnek dolgok, arrafelé szoktak lenni. Viszont nem gyakori, hogy egy csak úgy rád rúgja a szobaajtót. Bár megtörténhet, ki tudja? Várj csak tovább. Lúzer.
2012. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
60%
ja és kedves kárdező nem debrecen az egyetlen olyan hely:)
2012. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
uffff...l
2012. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem érdemes ismerkedni. Költözz ki egy lakatlan szigetre. Vagy dugj meg egy medvét. Mindkettő megoldás arra, hogy eggyel kevesebb általánosító, ostoba hülyegyerek kérdezgessen itt hülyeségeket.
2012. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
58%
Igen, érdemes ismerkedni és igen, van értékes lány, csak nem veszitek észre, tisztelet a kivételnek!
2012. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Mókusgyilkos ***** válasza:

én beszélek :D

teszem azt xy: na ő az a csaj aki messze nem a ti szintetek de ő ezt nem hiszi el :D

xyzs: ő meg 10/10esnek képzeli magát de jó ha 6-7/10 és mégis kb annyi kikötése van h megbízható legyen a csávó :D

van még 1 pár :D


és nem adok elérhetőséget wehehehehehehe!!!!

2012. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Az a kevés lány, akiben még van vmi érték, már rég foglalt. A többi csak szexre jó.
2012. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!