Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek taszító, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek taszító, vagy inkább vonzó, ha egy lányon sok parfüm van?

Figyelt kérdés

Kicsit béna a kérdés megfogalmazás..

Szóval valamelyik nap randiztam egy sráccal este, egész nap abba a fölső voltam, így vagy 6x fújtam rá, egy alapból jó minőségű parfümből, mikor az alapból estig kitartana..

a srác meg elkezdi, hogy milyen parfümöt használok, olyan erős az illata..ez gáz amúgy? én nem is éreztem magamon, de lehet szédelgett mellettem a nagy pacsuliszagtól?

nagyon ciki az illatfelhő? nyugtassatok meg légyszi:)

18l



2012. szept. 5. 13:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

huu de elírtam az egészet, bocsi:

*fölsőbe

2012. szept. 5. 13:40
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

ciki, a parümfelhő ciki dolog, a parfüm nem arra való, hogy egy üvegnyit magadra locsolj, az már émelyítő...


DE

ami még ennél is GÁZabb, az az, hogy egy agyonizzadt felsőre fújtad


nekem is forgott volna a gyomrom melletted

ennyire igénytelen vagy?

2012. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudlak megnyugtatni,mert elég ciki,ha túl erős a parfümillat egy lányon:(
2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudlak megnyugtatni. Gáz.

Én nem nagyon keresném még egyszer a csajt, mert ugy gondolnám valami baki lehet vele.

Pl, alapból a testszaga kellemetlen (nem tisztálkodás hiánya miatt) ezért igyekszik azt elfedni. Vagy a tisztálkodást mellőzi, s azt helyettesíti kozmetikumokkal... És egyébként is zavaró egy két lábon járó parfümmel sétálgatni.

Bocsi

25F

2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha büdös a p*nci :D
2012. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igazatok van, pedig én is pont így állok ehhez, zavar ha vki már illatefelhőt húz szinte maga után..

de így jártam, ink parfümillatú legyek mint büdi:D

2012. szept. 5. 13:49
 7/14 A kérdező kommentje:

4-es, akivel randiztam, ő is 25 volt..reméelm nem te voltál:D


na tudom ez nem volt vicces

2012. szept. 5. 13:50
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem értél rá megfürödni?

Babapopsi törlő kendőt szoktam magammal vinni és tartalék pólót. Bemegyek egy mosdóba, póló levesz, kendővel magamat áttöröl másik póló fel és úgy egy pici illat. Inkább csináld így legközelebb, ha nincs időd tusolni, mert igen kicsit gáz!

2012. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
nem nyugtatlak meg, mert gáz, ha tudod hogy izzadsz vegyél már fel valami mást.... igényesség odab@sz
2012. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát,ebből látszik,hogy milyen az ízlése.Pl ha túl sokat fúj,az már nem jó,marja az ember orrát-torkát,ha túl keveset,azt meg nem érezni,el kell találni a középutat.
2012. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!