Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szolnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petro's kérdése:

Lányok! Mit szolnátok, ha az utcán egy randi levelet kapnátok?

Figyelt kérdés
Lányok! Mit szolnátok, ha az utcán nem szólítanának le, hogy tetszel leszel a csajom, hanem kapnátok egy levelet amiben egy szerelmi vallomás és a srác elérhtőégei vannak? Láttam egy riportot már évekkel ezelött amiben egy elkeseredtt lány járta az utcákat és leveleket osztogatott ki a srácoknak, az elérhtőségével és, hogy szeretne vele randizni. Odaadta a levelet és továbbment, nem is áltak le hosszasan beszélgetni. Szerintetek mennyire gáz ez vagy nem? Felhívnátok vagy nem. Aki már csinált ilyen az elárulná, hogy pontosan mit is írt a levélben és, hogyan adta oda a lánynak, fiúnak. Egyáltalán mit lenne érdemes írni a levélbe?

2012. szept. 5. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

aki így próbál ismerkedni, az nagyon el lehet keseredve, akár fiú, akár lány

én nem hívnám fel

2012. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
f@szság, ha már ott vagy miért nem dumálsz vele? lehet egy gyökér, aki jól néz ki, te meg odaadod a számod a nélkül hogy dumálnál vele
2012. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem én reflexből kidobnám a levelet,mert azt hinném,hogy szorólap.egyébként meg azért ennyire senki nem lehet elkeseredve...
2012. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát ez ultra gáz... Egyrészről a kutya nem hiszi el, hogy szerelmes vagy belé... másrészről meg nyilvánvaló, hogy kb. úgy osztogatod minden csajnak mintha szórólap lenne.

Ez a szánalmas kategória -.-

2012. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*jav: szórólap
2012. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy odamész az utcán valakihez, és leszólítod, hogy leszel-e a csajom? :D

Meg szerelmi vallomás egy idegennek? Legyen már eszed.


Annyit el tudok képzelni, hogy pár vicces mondatot leírsz, hogy: Szia, xy vagyok, gondolom a leszólítást már unod és elhajtanál, így legalább töltesz velem néhány percet :) vagy valami hasonló blabla, igazából nem gondolkoztam még ilyenen, de ki lehetne találni. De addig ott maradsz, nem futsz el, aztán ha bejön valamelyik vicces kedvű lánynak, azzal beszélgethetsz.


Hát nem sok esélyed van így, de kísérletezni lehet.

2012. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Példanak ha mondjuk,Jövök fel metró aluljáróból,és valami szomorú köcsög a kezembe nyom egy papírt? elveszem,megyek 2 lépést, egykézzél összegyűröm és olvasás nélkül megy az első kukába mint a szórólapok.
2012. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Arra a felvetésre, hogy nem lehetsz ennyire elkeserdet a válaszom, de igen, nnagyon is. Rendszeresen elzavarnak, ha valami csoda folytán randizunk akkor a csaj egy kukkot sem szol, ül némán és egy szavas válaszokat ad, és ku..ra nem rám figyel. A melletünk elrogobó kutya is sokkal izgalmasab nekik mint én. Az iskolában nem volt lehetőség olyan lányokkal ismerkedni, az utcán meg kíméletlenek és furán néznek rám, hogy mi a faszt akkarok. Alapvetően nem vagyok szótlan, de, ha a lányok elé kell álni akkor hiába veszek be egy marék nyugtatót kezem lábam remeg, makogok, elfelejtem mit is akkartam mondani és egyáltalán nem a magabiztosság látszik rajtam. Miközben nagyon is azt kellne mutatnom. Az internetes társkeresők meg lutrik és kb. 20-30 levélből jó, ha 1, bocs, de nem választ kapok. Lassan benne vagyok a korban és már erőteljesen parázom, hogy egyedül maradok egy életre. :(
2012. szept. 6. 08:40
 9/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!