Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác már második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác már második találkozáskor elmondja több titkát is, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, egy közös fiúismerős révén (neki a haverja,nekem meg a csoporttársam egyetemen). Első találkozásunkkor 3an voltunk,és utána elhívott a srác 2esben sétálgatni. Ez alatt a séta alatt elmondott több titkot is. Még azt is,hogy a közös ismerősünket (haverját) már nem bírja annyira,és hogy miért. Meg sokkal intimebb dolgokat is,pl h bajok vannak a családjában,meg stb. Ez mit jelent? 2 találkozás után még nem bízhat meg benne ennyire.

18/L


2012. szept. 5. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Több mindent is jelenthet. Pl. azt, hogy szeretné megosztani ezeket valakivel, és méltónak tart. Ha kellően manipulatív, akkor lehet teszt is, hogy mi jut vissza hozzá. De nekem olyan ismerősöm is van (mondjuk ő a pszichopátia határát súrolja), akinek vannak olyan "titkai", amik nem is igazi titkok számára, mégis megteremti velük a bizalom illúzióját, anélkül, hogy kockázatot vállalna. Szóval önmagában ez még nem sokat mondd, de reménykeltő.
2012. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, hogy egy idióta! Hogy már ilyenkor mindent elmond.
2012. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy kérdezzek rá,hogy legközelebb is találkozunk-e?:D Nem akarok nyomulni,szóval csak finoman utalgatni szeretnék.:)
2012. szept. 5. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán hívd el, hagyd a kertelést, elég nagy lány vagy már. ;) Pl: A múltkor tök jót dumáltunk, van kedved megint beszélgetni egyet? Vagy hasonló. Ha bírod várhatsz, hogy ő lépjen, de minél öregebb leszek, annál inkább azt mondom, nem baj, ha a lány kezdeményez, ha nem nyomul.
2012. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kicsiZoli ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hülye. Dobd ki.
2012. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!