Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiú szegény lehet még jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taylortimothymatthew kérdése:

Ha a fiú szegény lehet még jó a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hozzátok fordulok véleménykérdésként, hogy ti mit gondoltok arról, hogy ha a fiú szegény és baratnőt akar ? Sztori: Egy kedves barartom egy gyönyörü bombazoval beszelget es az erzesiet is finoman elmondta neki arra fityetsem hanyva hogy o es csaladja hogy al anyagilag. A srac 18 eves kozepiskolas vegzos tanulo a no 18 eves elso eves a debreceni egyetemen. A lany elmondasa szerint ot nem zavarná, de a fiú kicsit idegesebb és zavarja hogy havi 1000 ft-ot tudna felretenni amit a lanyra koltene vagy elmennenek valahova. Nos en elmondtam a baratomnak hogy ha a lany is megmondta hogy nem motivalja a penz akkor miert agyal rajta. A ti velemenyetek is kikernem, hogy nektek mennyire lenne zavaro ( holgyek ) es ti hogy ereznetek magatokat ( ferfiak ). A valaszokat elore is nagyon koszonom.

2012. szept. 6. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 19/L vagyok. Ha fiú lennék, tuti nagyon zavrna, de így, hogy lány vagyok azért máshogy látom. Ha tényleg szeret a srác, akkor tökmindegy nekem, hogy van-e pénze. Ingyenes programok is vannak, amihez nem kell pénz... nem is kevés
2012. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Idővel tuti bukó, a csaj meg fogja unni, szal szedd össze magad.
2012. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikor megismertem a férjemet, sem jogsija, sem autója nem volt, még biciklije sem, vagy busszal jött a találkára vagy az egyik haverja hozta el kocsival. Ha mentünk is valahová, beültünk egy italra egy kávézóba vagy ettünk egy pizzát egy pizzériában. Nagyon megkedveltük egymást, végül egymásba szerettünk.

Aztán lett jogsija is, autója is és amikor kedvünk volt, elmentünk erre-arra vagy vásároltunk, amit akartunk, vagy elmentünk étterembe vacsorázni.

Az ember anyagi helyzete változhat az évek során, szóval nem ez számít. A lényeg a fiú személyisége, nem a pénztárcája.

2012. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a távolság. Néha engem nagyon tud bosszantani, hogy a barátom (leadja az összes fizuját) anyukájának mindenre van pénze, csak arra nincs, hogy elutazzon hozzám.

Szóval ilyen esetben lehet akadály, amúgy nem zavarna.

2012. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Nagyon örülök ennek a válasznak és kedves 1. is :) bemasoltam neki az uzenetett es megnyugodott :) varom meg a tovabbi valaszokat azona teren, hogy ki mit gondol errol mind a holgyek oldalarol s mint a ferfiak oldarol :)
2012. szept. 6. 18:40
 6/13 A kérdező kommentje:
kedves tavolsagot kerdezo ! a fiu nyíregyhazara jar iskolaba, a lany debrecenben kolegista a debreceni egyetemen, egyebkent o is nyiregyhazan el.
2012. szept. 6. 18:41
 7/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...

nem vagyok anyagias, de pl van, hogy a barátommal találkozunk (messze lakunk egymástól) nem tudunk egyikünkhöz se menni, szóval valami program kell... ami általában mozi. vagy beülünk kajálni. vagy csak iszunk valamit és beszélgetünk.

nem azt mondom, hogy költsön rám 20.000 ft-t hetente, meg én a saját dolgaimat ki is fizetem gond nélkül, de ha annyi pénze nincs, hogy magának vegyen egy mozijegyet... hát.. engem már zavarna.


most gondolj bele pl. télen mit tudnátok csinálni? lakásban nem lehettek, egész délután sétáltok vagy ültök egy plázában?

2012. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17 voltam mikor összejöttünk a barátommal. ő 20 volt, mivel akkor végzett a suliban, így se pénze, se munkája, se kocsia, de még saját szobája sem volt. mivel szerettem ezért nem érdekelt, hogy szegényebb nálam. sosem mondtam mit szeretnék csinálni, vagy hogy jó lenne bulizni, ilyesmi. már 3 éve együtt vagyunk, és nagyon jól helyrejött anyagilag, és tiszteli bennem azt hogy sosem voltak nagy igényeim. szerintem jobb ha kb egy szintről kezditek, mert ha komolyra fordul a dolog, akkor nem fogja majd évek múlva felemlegetni, hogy az az ő háza, kocsija, meg hogy én nem dolgoztam semmiért. szóval a lényeg hogy ha a csaj szereti kitart mellette.
2012. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.
2012. szept. 6. 20:17
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ha nincs pénz az egy idő után gondot jelenthet egy kapcsolatban. Legalábbis személyes tapasztalatok alapján. Volt idő, hogy tényleg iszonyat szarul álltam anyagilag és bizony ezt a kapcsolatom is bánta valamilyen szinten, mivel nem volt pénz üzemanyagra. Egyénfüggő ez az anyagiasság. Engem nagyon zavar ha nem lapul a tárcámban legalább egy ezres. :D
2012. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!