Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egyeseknek olyan könnyen van párja, míg másoknak egy élet is sokszor kevés, hogy összejöjjön valaki?

Figyelt kérdés

Én például félénk, gátlásos, önbizalomhiány fiú vagyok és mindig is rondának tartottam magamat úgy is érzem a mai napig, hogy csúnya vagyok és nem vonzó a lányok szemében, emiatt esélytelen is náluk. Így csendben néha-néha szemezek egy-kettővel, de nem bámulnék meg egyet sem feltűnően, hiszen jogom nincs hozzá, mert nem érdemlek szép lányt meg a tökéletlen, csúnya testem és fejem miatt.

Már ott tartok, hogy próbálom ráerőszakolni magamat, hogy tudja vonzódni testileg egy csúnya lányhoz. Bár fura mód úgy érzem nekik sem kellenék. Igazából félek a lányoktól. Ha egy ismeretlen fiúval kerülök egy légtérbe simán összehaverkodom, de, ha lányokról van szó, akkor egy félénk kisfiúvá válok és csendben a háttéreben elbújok hiszen a szebb láynok általában bunkók a nekik nem tetsző fiúkkal, ha meg merném szólítani őket tuti leordítanának és rosszul vennék a közeledésemet, de a fiúkkal legalább lehet haverkodnom, ők nem bánnának így velem a külsőm ellenére sem. Szóval ezért nem tudtam sosem lányokkal igazán közel kerülni egymáshoz és ezért vannak csak fiú haverjaim manapság is.

Nálatok mi az oka?



2012. szept. 6. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondatoddal válaszoltál is a kérdésedre.
2012. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is mondja, az első mondatodban ott a válasz a miértre.
2012. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi nők sem harapunk ám, úgyhogy ezen a félelmen ideje lenne túllépned felnőtt fejjel - mert gondolom már nem tizenéves vagy. Veszteni valód nincs, persze könnyű ezt mondani, de ha Te magad nem akarsz ezen változtatni, más sem fog tudni. Csak rajtad áll, hogy teszel-e valamit. Az, hogy "félek a lányoktól" nem indok. Mik vagyunk mi, kannibálok? :))
2012. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ám, de az én helyzetem bonyolultabb. Nem véletlen írtam, hogy nincs vonzó testem, mert bár korom szerint már felnőttnek számítok, de mindenki csak egy középiskolás kisfiút lát bennem a testem miatt... Sajnos csak a felszínes tini lányoknál lenne esélyem, de azokat inkább elkerülni kell...
2012. szept. 6. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen és hasonló kérdések százával jelennek meg naponta. Az előbb még azt is írták, hogy a lányoknak kellene kezdeményezni.

Most mi az, hogy nem érdemled meg? Miért? Tettél valamit amiről nem tudunk és bűn?

Rengeteg ember van és mindenkinek más az ízlése.

Hidd el, hogy a párkapcsolatok zömében nem a külső az elsődleges. Nekem van egy alkalmazottam, aki hasonló cipőben járt. Mindig sírt, hogy csúnya, meg ilyenek. Persze igaz is. Nagyon ügyes házikókat épít gyufaszálakból. Meséltem egy barátnőmnek a házakról, akinek a gyereke nagyon szeretet volna ilyeneket barkácsolni. Elvittem a srácot a barátnőmhöz és a kis sráccal szombatonként elkészítették a parlament kis makettjét. 1 évig tartott. Mire elkészültek az anyukájával úgy összemelegedtek, hogy most már férj és feleség, és a kis srác is nagyon szereti. Nem lett nagyon szép a srác, de most már van kért adni magára, és ebben a barátnőm is segít neki, úgy, hogy már semmiben sem különbözik egy átlagos embertől. Szeretik egymást, és élik az életüket.

Már nem egy munkabuz.. i, nem lehet mindig számítani rá mint eddig mert leköti a családja, de nyugodt kiegyensújozott életet él. Nem feltétlen az kell, hogy legyen valaki aki beindít egy folyamatot, ezt Te is megteheted. Ha nagyon rossz egyedül akkor próbálj egy kis erőt venni magadon és járj többet társaságba. Légy megértő, kedves az emberekhez, mert az meghálálja magát.

A kapcsolat nem jön magától. Azért dolgozni kell. Ebben lehet a barátok segítségét kihasználni. Nem feltétlen az ajó kapcsolat, amikor összehoznak valakivel, hanem az, ha megismerik a tulajdonságaidat, a kedvességedet, és kialakul valami amit észre sem veszel, csak egyszer csak van. A lányok és én is ilyen voltam a vagány, jó dumás izmos kockahasú palikat keresik. Ezekbe lesznek szerelmesek. Ezek vágnak át bennünket ( tisztelet a kivételnek), mert beléjük zúgunk mint a verembe. De hidd el, nem ezek lesznek általában a férjek. A férjek az átlagos emberek lesznek. És lehet Őket is szeretni.

És mi lányok szeretjűk is Őket.

2012. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú, ezt a kérdést akár én is írhattam volna, csak annyi az apró különbség, hogy nekem haverjaim sincsenek.


30/f

2012. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, vannak akiket jó génekkel áldott meg a sors és vannak akikkel nem volt kegyes.
2012. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy úgy nézel ki ahogy, lehetne legalább egy kis önbizalmad. Ha jól néznél ki, de lelkileg ugyanúgy össze lennél zuhanva mint most, akkor sem kellenél senkinek. A nők nem a tutyimutyi, félénk férfiakra vágynak. Vagyis vannak ilyenek, de velük nem fogsz jól járni, mert csak ki fognak használni. Tehát ha igazi társat szeretnél magadnak, akkor embereld meg magad.


Nem minden szép lány bunkó amúgy sem. Az lehet hogy le fog koptatni, de na és? Ez benn van a pakliban. Ilyen az élet. Legalább addig is szokod a helyzetet, nő az önbizalmad lányok társaságában, aztán egyszer majd összejön. Nem kell egyből megzuhanni az első visszautasítástól...

2012. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!