Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számít valamit is az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit is az hogy a fiúnak van e saját autója vagy hogy milyen autóval jelenik meg?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem dolgozni úgyhogy most minden erőmmel azon vagyok hogy jövő őszre legyen pénzem egy kisautóra. Annyi pénzem mindig van hogy egy randi nem okozna gondot de eddig még csak egyszer voltam valamikor középiskolás éveim elején.


Apámnak van kocsija de ritkán használhatom. Azt mondta hogy ha valami csajhoz megyek akkor megkapom.

Nem fiatal autó és nincs is jó állapotban, legalábbis kívülről csúnya, a festése fakó, foltos de amúgy van komfortja. Amire én gyűjtök az se fiatalabb, kisebb is de jó állapotút szeretnék.


Egyenlőre egy csaj van aki tetszik, találkoznék is vele valamikor.


2012. szept. 8. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szabadm hogy ilyen számitson egy csajnak. Akinek meg ez számit, azzal nem kel foglalkozni.
2012. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy?
2012. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha boldog akarsz lenni az anyagiak nélkül is akkor nemszabad hogy egy lány a kocsidért,házadért,pénzedért szeressen. Hivd ki egy mozira,vagy a klasszikus állatkertbe,ismerd meg és utánna tudni fogod mit s hogy kell.
2012. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hájaaa ***** válasza:
Az utóbbi években a "Kinek van nagyobb/gyorsabb/vagányabb kocsija?" szerencsére kiment a divatból. Aki még azt nézi hogy neked milyen a kocsid azt oltsd le, hogy ősember vagy bmeg :DD
2012. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok.


Egyébként a legközelebbi mozi 100km-re van, állatkert itt nincs, a vadaspark is 100km-re van.

2012. szept. 8. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
A nőknek a belső érték számít: digit. klíma, fűthető ülés, bőrkárpit. :D
2012. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Á, a Te korodban még ez nem számít...


Sokszor később se, de tudod, ha idősebb nőkről beszélünk, akkor nyilván ők majd lassan családot szeretnének bla bla és bizony ösztönösen is nézni fogják az erőforrásaidat.

2012. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a belső értékes nagyon nagyon ott volt ...:-)XD
2012. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!