Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira ronda vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira ronda vagyok, hogy nem kellek senkinek, de erről nem tehetek. Vágyom egy rendes párkapcsolatra, de nem kaphatom meg. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék?
2012. szept. 8. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyunk!
2012. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs!

Mindenkinek van párja.

Gondolom lány vagy, akkor egy kis smink viszont mindent helyre tud hozni.

2012. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Évike147 ***** válasza:
Nem tudom mi a probléma a külsőddel, de próbálj meg változtatni rajta valamit.. vannak trükkök ruhákkal, kiegészítőkkel, szemüveg, új haj.. ezen csak Te tudsz segíteni.. akarnod kell.. bízz magadban és ne a negatív oldalát nézd annak, hogy Te hogyan nézel ki.. tudom, könnyű beleesni az önsajnálkozásba, de legyél attól különleges, hogy van akaratod, kitartásod, meríts valami hobbiból sportból erőt az önbizalomhoz.. nyerd el a másik nem bizalmát tiszteletét azzal, hogy a személyiséged különleges és tényleg higgy önmagadban, hogy Te erős vagy és a világegyetem olyan részét képezed ami fontos és nélkülözhetetlen semmivel nem vagy kevesebb másoknál.. Sok sikert!! :))
2012. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miből tetszik lenni? :D
2012. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Lányból Sonata90.:D

2012. szept. 8. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy "annyira ronda" vagy? Privátban is jöhet a felhomályosítás.
2012. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az igényes hajviselet, smink, öltözet sokat tud lendíteni az összképen szerintem!
2012. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem, csak fiúba. Rühellem is eléggé az életem.
2012. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd magad!

Ha nincs miért, akkor válj tiszteletre méltóvá a magad szemében, teremtsd meg a világod. Amin nem tudsz változtatni, azt érdekedben áll elfogadni, és szeretned ahogy van.

Ha ezt magadévá teszed, alkalmassá válsz arra, hogy szeressenek. Tanuld meg mi az egó a gyakorlatban. Válaszd az értékeset a csillogó helyett, és inspiráld erre a környezeted is. Amint lesz egy megfelelő víziód, tudni fogod hogy a párkapcsolat több alacsony szintű szükségletek kielégítésénél. Hiányos tudással nehéz biztosnak lenni a céljaidban, a kapcsolat nem azért kell az életedbe mert valamennyi embernek van, és neked is úgy kell tenni. Meg fogod érteni, első lépésként pedig tartsd magad többre annál, hogy felmented magad a felelősség alól. Mert a külső nem a valódi oka annak, hogy nincs, vagy nem volt még kapcsolatod.

2012. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Na! Ismerkedj meg a 9-es hozzászólóval! Hátha lesz belőle valami.
2012. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!