Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, ha kiábrándultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha kiábrándultam a mai lányokból a jellemük, sekélyes, üres lelkük miatt?

Figyelt kérdés

Szívtelenek, felszínesek, csak az izomokat, a jóképűséget, pénzt nézik és a menő ruhákat. Aki véletlen mégis jellemre értékes és van is a fejében valami értelem, arról meg kiderül hamar, hogy foglalt már vagy éppen túl komoly, hogy most kapcsolata legyen. Komolyan mondom mintha jellemre kihaltak volna a szeretnivaló lányok, akikbe még pár éve simán beletudtam volna szeretni. Most meg a média által elcseszett buta kis tini lányoktól kezdve az igazi tökéletes férfit kereső felnőtt nőig egy között sem találok olyat, akiért úgy érezném, hogy érdemes gürcölni. Így inkább maradok egyedül, akármennnyire is hiányzik egy társ az életemből, na meg a szexről nem is beszélve.

A másik meg a sok hűtlen tini lány, nem egy jó haverom csalta meg a kis ártatalannak kinéző, alacsony, vékony barátnője.

Persze a kövér lányok sem hűségesebbek, nehogy azt higgyétek.



2012. szept. 9. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
És ezt a meglehetősen sekélyes jellemzést hány lány alapján sikerült összehozni? Vagy netán még nem is volt senkid, azért vagyunk mind ilyen szemét dögök? :)
2012. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Menjél prostizni, ha ronda vagy.

2012. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Marad a guminő... vagy már az is kidurrant?
2012. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rosszkor voltál rossz helyen, majdcsak megtalálod, akit keresel! Mert vannak rendes lányok. Női szemmel egyébiránt ugyanilyen sz.r a felhozatal a férfiak között, mert mind csak azt akarja, meg hazudik, iszik, stb., de én nem adom fel. Keresek és várok. Sok szerencsét neked is!
2012. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát:D A legtöbbjét elég dugni, így szexet is kapsz meg energiát sem kell belefektetned.
2012. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
éljenek a sztereotípiák..:)
2012. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem feküdnék le ezekkel. Ki tudja hány AIDS-es négerrel voltak már.
2012. szept. 9. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nagyon sokan vannak, de hidd el, vannak nagyon aranyosak is. Én sok olyat ismerek. Bár igaz, hogy őket nem könnyű megszerezni.
2012. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányok, hanem a férfiak is ilyenek. Egyre kevesebb a normális ember, és egyre több a tömegmédia által megteremtett új embertípus.

De ne aggódj, vannak még normálisak is, csak keresni kell.

2012. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!